Sausio 1 d. nuo 14 val. dirbs septyni Šiaulių banko skyriai, ribotu režimu veiks „SB linija“

2015-01-01

Kaip esame informavę, jau nuo vidurnakčio Šiaulių banko klientai gali atsiskaityti mokėjimo kortelėmis ar išsigryninti lėšų bankomatuose.

Klientų patogumui, šiandien nuo 14.00 val. duris atvers ir septyni Šiaulių banko skyriai, kuriuose bus galima išsikeisti grynuosius litus (monetas ir banknotus) į eurus, sužinoti savo sąskaitose esančius lėšų likučius eurais, pasikonsultuoti su euro įvedimu susijusiais ir kitais aktualiais klausimais,

Kaip ir planuota, nuo 14.00 val. ribotu režimu taip pat pradės veikti ir internetinė bankininkystė – klientai per „SB liniją“ galės patys pasitikrinti sąskaitose turimų lėšų likučius eurais.

Šiandien iki 19 val. dirbs šie Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyriai:

Kaune
Akropolio klientų aptarnavimo skyrius (Karaliaus Mindaugo pr. 49);

Klaipėdoje
Akropolio klientų aptarnavimo skyrius (Taikos pr. 61);

Šiauliuose:
Saulės klientų aptarnavimo skyrius (PC „Saulės miestas“, Tilžės g. 109);
Karaliaučiaus klientų aptarnavimo skyrius (PPC „Akropolis“, Aido g. 8);
Tilžės klientų aptarnavimo skyrius (PPC „Tilžė“, Tilžės g. 225);

Vilniuje:
Vilniaus AKROPOLIO klientų aptarnavimo skyrius (Ozo g. 25);
PLC Panorama klientų aptarnavimo skyrius (Saltoniškių g. 9).

Gyventojams maloniai primename, kad Šiaulių banko skyriuose be išankstinio pranešimo galima išsikeisti litus į eurus, jeigu pageidaujama keisti suma neviršija 15 tūkst. litų. Jei iš litų į eurus norima pasikeisti didesnę pinigų sumą, apie tai reikia ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas pranešti Šiaulių bankui. Tai padaryti galima Jums patogiu būdu: raštu, atvykus į artimiausią Šiaulių banko skyrių, arba el. paštu keitimas@sb.lt, nurodant banko padalinį, kuriame bus keičiama nurodyta litų suma į eurus.

Litai į eurus keičiami, taikant nustatytą euro ir lito perskaičiavimo kursą – 3,45280 lito už 1 eurą – bei vadovaujantis teisės aktuose nurodytomis apvalinimo taisyklėmis.

Jeigu turite klausimų, maloniai prašome skambinti tel. 1813 – Klientų informavimo centro darbuotojai klientus konsultuos iki 18.00 val.

Bendra informacija euro klausimais teikiama, paskambinus nemokama euro tel. linija 8 800 34 528.

2015-01-01 11:45