Ruošiantis euro įvedimui Lietuvoje – klientams informatyvi rubrika apie eurą ir konsultacijos telefonu

2014-07-24

2014 m. liepos 23 d. Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų ministrų taryba priėmė galutinį sprendimą dėl Lietuvos priėmimo į euro zoną – nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuva taps devynioliktoji Europos Sąjungos valstybė narė, įsivedusi eurą.

Posėdžiavusios ES Tarybos sprendimu taip pat patvirtintas neatšaukiamas litų perskaičiavimo į eurus kursas, Lietuvos nacionalinė valiuta bus keičiama į eurus pagal Lietuvos banko dar 2002 metais nustatytą santykį, kuriuo litas yra susietas su bendrąja ES valiuta – 3,45280 lito už vieną eurą.

Siekiant, kad Šiaulių banko klientams būtų paprasčiau ir patogiau rasti visą reikalingą informaciją, susijusią su euro įvedimu, banko interneto tinklalapyje sukurta speciali rubrika „Euro įvedimas“. Nuolat atnaujinamoje rubrikoje galima susipažinti su banko paruoštomis rekomendacijomis kaip privatiems bei verslo klientams pasiruošti euro įvedimui, kad šis procesas praeitų sklandžiai, pildoma dažniausiai klientų užduodamų klausimų-atsakymų skiltis, pateikiama naudinga informacija apie eurų banknotus ir monetas ir t.t.

Aktuali informacija apie euro įvedimą taip pat teikiama ir telefonu. Kilus klausimams, susijusiems su Šiaulių banko teikiamomis paslaugomis, klientai gali skambinti tel. 8 800 10 007, norėdami pasikonsultuoti bendrais euro įvedimo klausimais – tel. 8 800 34 528.