Roko muzikos gerbėjas – Šiaulių banko akcijos laimėtojas

2006-10-20

Visą vasarą vykusios Šiaulių banko akcijos “Nesibaigiantys atostoginiai su Šiaulių banko kreditine kortele” nugalėtoju tapo vilnietis Michail’as Andrejev’as. 35-erių metų verslininkas laimėjo šios akcijos didijį prizą – kvietimą keturiolikai asmenų praleisti vakarą Šiaulių banko ložėje „Siemens“ arenoje. Vilnietis tapo dešimtu apdovanotu Šiaulių banko vasaros akcijos laiminguoju.

Michail’as Andrejev’as Šiaulių banko kreditinę kortelę įsigijo vasarą ir šiandien, tapęs banko akcijos pagrindinio prizo laimėtoju, jau rengia siurprizą savo draugams bei pažįstamiems. Nugalėtojas jau apsisprendė ir nutarė Šiaulių banko ložėje “Siemens” arenoje apsilankyti šių metų gruodžio 7 dieną. Čia su tuzinu savo artimųjų, draugų ir bendradarbių jis stebės “gyvą” trijų roko legendų - Suzi Quatro, „The Sweet“ ir „Smokie“ -  koncertą.
 
Šiaulių bankas šių metų birželio-rugsėjo mėnesiais organizavo kreditinių kortelių akciją “Nesibaigiantys atostoginiai su Šiaulių banko kreditine kortele”. Populiarios vasaros akcijos pagrindinio prizo laimėtojas nustatytas atsitiktinės atrankos būdu. Šios akcijos metu itin patraukliomis sąlygomis buvo išduodamos kreditinės kortelės: klientams pirmaisiais kortelės galiojimo metais netaikomas metinis aptarnavimo mokestis, jie nemokamai gavo ir Lietuvos automobilininkų sąjungos narystės kortelę, suteikiančią įvairias nuolaidas Lietuvoje bei visoje Europoje. Be to, visiems dalyviams, nuo akcijos pradžios iki šių metų gruodžio 1-osios iš kreditinės kortelės ėmusiems grynuosius pinigus, bus grąžinti 25 procentai išgryninimo mokesčio, sumokėto už šią paslaugą.

Akcijos laimėtojas Michail’as Andrejev’as prisipažino esąs ne tik Šiaulių banko klientas. Tačiau, anot vilniečio, nedideli Šiaulių banko teikiamų paslaugų aptarnavimo mokesčiai, kitos klientams patrauklios finansinės paslaugos, banko lankstumas ir darbuotojų profesionalumas jam kelia vis daugiau simpatijų. Jis užsiminė labai rimtai svarstąs galimybę visus savo finansinius planus susieti būtent su Šiaulių banku. Michail’as Andrejev’as džiaugėsi, kad bankas padeda spręsti ne tik verslo klausimus, bet dar dovanoja ir puikų laisvalaikį: galimybę pamatyti ir išgirsti legendinius pasaulinio garso roko muzikos atlikėjus ir galimybę nustebinti tryliką brangiausių žmonių, su kuriais “Siemens” arenoje praleis įsimintiną vakarą.

Šiaulių banko akcijos nugalėtojas šmaikštavo, kad skaičius trylika (tiek draugų jis gali nemokamai vestis į koncertą) jam tikrai yra laimės ženklas. Michail’as Andrejev’as sakė, jog prietarais netiki, tačiau jam imponuojąs skaičius “septyni”. Todėl ir Šiaulių banko dovaną – kvietimą į pasirinktą renginį keturiolikai asmenų, įskaitant jį patį, sąmojingas verslininkas perkrikštijo banke dažniausiai naudojama skaičių terminologija – kvietimas septyniems plius septyniems. O apibendrindamas sostinės gyventojas prasitarė, kad geresnės dovanos jis ir nesitikėjęs, nes klasikinę roko muziką jis tiesiog dievina.

Išrinkti ir visi kiti akcijos “Nesibaigiantys atostoginiai su Šiaulių banko kreditine kortele” laimėtojai. Šiaulių bankas dar devyniems laimingiesiems įteikė taip pat  prizus – kvietimus dviem asmenims savaitgalį praleisti Palangoje, viešbutyje „Alka“. Dalis nugalėtojų jau pasinaudojo banko dovana. Savaitgalius komfortiškame „Alkos“ viešbutyje  laimėjo Vilniaus, Klaipėdos, Kretingos, Kauno, Biržų, Zarasų ir Visagino Šiaulių banko klientai. Iš viso Šiaulių bankas vasaros akcijoje apdovanojo dešimt savo klientų.