Prieš šventes už terminuotuosius indėlius Šiaulių banke – palūkanos su priedais

2008-11-21

Nuo š. m. lapkričio 22 d. Šiaulių bankas pradeda kalėdinę indėlių akciją. Prieššventinė indėlių akcija banke jau tapo tradicine, tačiau kasmet ji vis kitokia. Šiemet indėlininkams už terminuotųjų indėlių lėšas mokami papildomi metinių palūkanų priedai, priklausantys nuo indėlių termino.

Indėlininkams, kurie nuo šių metų lapkričio 22 d. iki ateinančių metų sausio 6 d. Šiaulių banke pasirašys terminuotųjų indėlių sutartis, bus mokamos banke galiojančios metinės palūkanos ir papildomi akcijos laikotarpiui nustatyti priedai. Priklausomai nuo pasirinkto termino (nuo 1 iki 24 mėn.), metines indėlių palūkanas galima pasididinti nuo 0,1 iki 1 procento. Už metų trukmės terminuotuosius indėlius litais Šiaulių bankas akcijos metu moka 8,8 proc. palūkanų. Akcijos metu nustatytas priedas pridedamas ir automatiškai pratęsiamiems indėliams. Pasirašius terminuotojo indėlio sutartį banke, palūkanos išmokamos pasibaigus indėlio terminui. Tačiau indėlininkams pageidaujant, palūkanos gali būti išmokėtos ir iš karto, bet tokiu atveju akcijos priedai netaikomi.

Jeigu terminuotieji indėliai padedami, naudojantis banko paslaugų internetu sistema „SB linija“, už indėlių lėšas mokami ne tik akcijos metu taikomi palūkanų priedai, bet ir papildomos 0,2 proc. dydžio palūkanos. Terminuotųjų indėlių litais per „SB liniją“ metinės palūkanos siekia net 9 procentus. Indėlių palūkanų išmokėjimo periodiškumą indėlininkai gali pasirinkti patys - palūkanos gali būti išmokamos kas mėnesį arba pasibaigus indėlio terminui. Visos akcijos sąlygos taikomos ir automatiškai pratęsiamoms terminuotųjų indėlių sutartims.

Klientai, per „SB liniją“ sudarę kaupiamųjų indėlių sutartis, akcijos metu taip pat gauna 0,2 proc. didesnes palūkanas negu tuo metu banke galioja šios rūšies indėliams nustatytos palūkanos.

„Akcijos metu banke taikomi papildomi palūkanų priedai padės mūsų klientams gausinti savąjį turtą. Šia kalėdine indėlių akcija skatiname žmones taupyti ir pelningai tvarkyti savo asmeninius pinigus, - sako Šiaulių banko bankinių produktų departamento l.e. direktorės pareigas Kristina Skėtrienė. - Manome, kad šiais metais Kalėdų Senelį atras kiekvienas, nusprendęs padėti terminuotąjį indėlį Šiaulių banke“.

Pasinaudoti kalėdinės akcijos sąlygomis ir pasidėti terminuotuosius indėlius ne tik litais, bet ir eurais arba JAV doleriais gali ir privatūs, ir juridiniai asmenys.