Pratęsta kreditinių mokėjimo kortelių akcija

2012-09-28

Klientų patogumui, Šiaulių bankas iki š.m. spalio 31 d. pratęsė kreditinių mokėjimo kortelių akciją. Perpus mažesni kortelių išdavimo ir aptarnavimo mokesčiai, galimybė nemokamai naudotis kredito limitu mėnesį ar ilgiau - dabar palankiausias laikas Šiaulių banke įsigyti kreditines mokėjimo korteles.

Akcijos metu išduotoms ar pratęstoms kreditinių kortelių MasterCard Standard ir Visa Classic pagrindinei sąskaitai gali būti suteiktas iki 7 000 Lt (arba ekvivalentu valiuta) kredito limitas, kuriuo nemokamai naudotis galima iki 30 dienų. Kortelėms MasterCard Gold ir Visa Gold gali būti suteikiamas iki 20 000 Lt (arba ekvivalentu valiuta) kredito limitas, kuriuo klientai nemokamai naudotis gali net iki 45 dienų. Beje, įsigijusieji prestižines MasterCard Gold ar Visa Gold mokėjimo korteles, kelionių metu apdraudžiami medicininių, nelaimingų atsitikimų, evakuacijos ir grąžinimo į tėvynę, bagažo praradimo ir vėlavimo, kelionės atidėjimo draudimais.

Daugelis banko klientų pripažįsta, kad kreditinėmis mokėjimo kortelėmis ne tik patogu atsiskaityti už pirkinius, paslaugas įprastose prekybos vietose, bet ir sparčiai populiarėjančiose elektroninėse parduotuvėse, taip pat internetu  rezervuoti viešbučio kambarį, sumokėti už lėktuvų bilietus, išsinuomoti automobilį ir t.t. O  trumpam laikotarpiui prireikus pasiskolinti pinigų be palūkanų - Jums, kaip niekas kitas, pravers kreditinė mokėjimo kortelė.

Dėl mokėjimo kortelės įsigijimo akcijos sąlygomis kviečiame atvykti į bet kurį Šiaulių banko skyrių arba užpildyti paraišką banko internetinės bankininkystės sistemoje SB linija.

Su Šiaulių banko kreditinėmis mokėjimo kortelėmis Jūs galite ŠAKOTIS...  tarsi medis į visas puses - augti, plėsti savo galimybes!