Prasideda akcija - „Galimybių kreditas“ pagal Jūsų norus

2017-03-20

Nuo š. m. kovo 20 d. Šiaulių bankas kviečia privačius klientus pasinaudoti išskirtiniu vartojimo finansavimo pasiūlymu „Galimybių kreditas“ - net 3 skirtingais būdais skolintis, atsižvelgiant į konkrečius Jūsų poreikius.Galimybių kreditas“ paketą sudaro: Šiaulių banko vartojimo kreditas ar „SB lizingo“ vartojimo kreditas,  kredito kortelė su kredito limtu Mastercard Gold" ar SB lizingo" kortelė bei  Šiaulių banko automobilių lizingas.

Vartojimo kreditų paklausa šiltuoju metų laikotarpiu išauga, o vartojimo reikmėms besiskolinantys Lietuvos gyventojai dažniausiai planuoja atnaujinti būstą arba įsigyti transporto priemonę. Šiaulių banko duomenimis, net 56 proc. visų vartojimo paskolų buvo išduota būsto atnaujinimui ar remontui. Transporto priemonės ir techniką pirko lizingu 21,5 proc. žmonių, o asmeninėms reikmėms skolinosi 17,25 proc. klientų. Rečiau gyventojai ėmė vartojimo paskolą gydymo ar mokslo išlaidoms apmokėti, kelionėms ar verslui bei įrangai finansuoti.

„Akivaizdu, kad lietuviams būstas yra vienas svarbiausių prioritetų ir klientai linkę pasiskolinti remontui, baldų ar buitine technikos įsigijimui. Pastebime, kad būsto atnaujinimui gyventojai pradeda  skolintis šiltuoju metu laikotarpiu – atšilus orams suintensyvėja remonto ir apdailos darbų sezonas. Vidutinė paskola būsto atnaujinimui pernai siekė 5300 eurų ir kasmet neženkliai auga“, - pasakojo Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Šorienė.

Pasak vadovės, kreipdamiesi į banką gyventojai žino, kokiam tikslui siekia pasiskolinti, tačiau ne visada žino skirtingų vartojimo finansavimo paslaugų ypatumus. „Finansų institucijos siūlo daug ir įvairių vartojimo kreditavimo priemonių, gyventojams dažnai sudėtinga suprasti, kad skirtingiems poreikiams finansuoti reikia optimalaus sprendimo. Pavyzdžiui, nėra tikslinga pirkti didelės vertės pirkinį, baldus ar techninę įrangą kreditine kortele, o kasdieniniams pirkiniams imti vartojimo kreditą“, - teigė D. Šorienė.

Siekiant padėti gyventojams pasirinkti reikiamą priemonę ir pasiskolinti tinkamiausiomis sąlygomis, Šiaulių bankas pasiūlė paslaugą „Galimybių kreditas“. Klientui pakanka žinoti skolinimosi tikslą, o banko konsultantas pasiūlys optimalų sprendimą. Namams atnaujinti, kelionėms, medicininėms išlaidoms Šiaulių banko klientams siūlomas vartojimo kreditas. „SB lizingo“ vartojimo kreditas labiausiai tinka mažesniems poreikiams ir pirkiniams: baldams, buitinei, kompiuterinei technikai. Naujam ar naudotam automobiliui įsigyti – automobilių lizingas. Kasdieniams pirkiniams, taip pat pramogaujant ar keliaujant siūloma užsisakyti kreditinę kortelę. Kviečiame kreiptis į Šiaulių banką, kur mūsų profesionalūs darbuotojai padės pasirinkti pagal jūsų poreikius ir galimybes naudingiausią ir priimtiniausią skolinimosi būdą.

Dėl geriausio „Galimybių kredito“ pasiūlymo galite kreiptis telefonu 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301337), internetu – www.sb.lt arba į artimiausia  Šiaulių banko padalinį.