Plečiasi Šiaulių banko platinamų investicinių fondų įvairovė – pasirašyta sutartis su “SEB investicijų valdymu”

2006-11-09

 

AB Šiaulių bankas 2006 m. lapkričio 8 d. su SEB banko grupės bendrove „SEB investicijų valdymas“ pasirašė sutartį dėl pastarosios valdomų keturių investicinių fondų vienetų platinimo Šiaulių banko filialuose. Tai jau trečioji Lietuvoje veikianti investicinių fondų valdymo įmonė, kurios investicinių fondų vienetus platins Šiaulių bankas. Anksčiau tokias sutartis Šiaulių bankas yra pasirašęs su UAB „Finasta investicijų valdymas“ ir UAB „JT investicijų valdymas“. Nuo šiol visuose 49-iuose Šiaulių banko teritoriniuose padaliniuose, veikiančiuose 29-iuose Lietuvos miestuose, investuotojai galės investuoti į šių bendrovių valdomus devynių viešai platinamų investicinių fondų vienetus.

Šiaulių banko Finansų ir kredito tarnybos vadovo Donato Savicko nuomone, bankas, platindamas kitų įmonių valdomų fondų vienetus, yra patrauklus investuotojams savo nešališkumu, galėjimu pateikti apibendrintą informaciją apie skirtingų valdytojų valdomų fondų veiklą, padėti pasirinkti tinkamiausią investavimo variantą. „Tokia veikla bus tęsiama ir ateityje - banko platinamų fondų sąrašas didės“, - sakė D. Savickas.

„Džiaugiamės, kad atsiranda vis daugiau vietų, kuriose investuotojai galės įsigyti sparčiai populiarėjančių mūsų bendrovės valdomų fondų vienetų“, - sakė  „SEB Investicijų valdymo“ generalinis direktorius Jonas Iržikevičius.

Investicinių fondų vienetų platinimą administruos Šiaulių banko Iždo departamento Vertybinių popierių prekybos skyrius.

Daugiau informacijos:
Rimantas Januševičius
Šiaulių banko Vertybinių popierių prekybos skyriaus viršininkas
Tel. (8 41) 595 654

Arvydas Žilinskas
SEB banko grupės Ryšių su žiniasklaida vadovas
Tel.  (8 52) 681 198, 8 687 04 052, el. paštas arvydas.zilinskas@seb.lt


Šiaulių banko Finansų ir kredito tarnybos vadovas Donatas Savickas (kairėje) ir „SEB Investicijų valdymo“ generalinis direktorius Jonas Iržikevičius pasirašo sutartį dėl pastarosios bendrovės investicinių fondų vienetų platinimo. Tokiu būdu Šiaulių bankas savo klientams suteikia dar daugiau galimybių, kaip “įdarbinti” pinigus.