Pirmoji Lietuvos diena su euru Šiaulių banke šventiškai rami

2015-01-01

Euras pirmąją Naujųjų metų dieną Lietuvos gyventojų iš namų neišviliojo. Jie šiandien mėgavosi nedarbo dienos teikiamais privalumais ir dėl naujos valiutos labai galvos nesuko – banko padaliniuose klientų, panorusių savo santaupas litais išsikeisti į eurus, antplūdžio nebuvo, klausimų bendruoju banko telefonu taip pat nebuvo daug.

Ketvirtadienį popiet pradėjusiuose dirbti septyniuose Šiaulių banko skyriuose klientai galėjo nemokamai pasikeisti litus į eurus, jiems buvo teikiama informacija apie sąskaitose esančius lėšų likučius. Sąskaitų likučius klientai ir patys nuo pietų tikslinosi internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“, tačiau nebuvo labai aktyvūs.

Šiandien be jokių trukdžių buvo galima naudotis bankomatais ar atsiskaityti eurais, mokant kortele. Šiaulių banko klientai šiandien išsigrynino per 120 tūkst. eurų, t.y. maždaug perpus mažiau nei įprastai. Šią šventinę dieną maždaug trečdaliu nei įprastai mažiau užfiksuota ir atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis už prekes ir paslaugas. Nuo Naujųjų metų pradžios iki 18 val. gyventojai veikiančiuose padaliniuose išsikeitė litų, kurių bendra suma eurais siekė apie pusę milijono.

Rytoj, sausio 2 d., dirbs visi Šiaulių banko skyriai įprastu darbo grafiku. Bus teikiamos visos banko paslaugos. Visas banko operacijas bus galima atlikti ir internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“, ir su banko mobiliąja programėle.

2015-01-01 18:30