Pirmiesiems, išbandžiusiems Šiaulių banko mobiliosios programėlės privalumus – prizai!

2015-01-02

Dovanų šventiniu laikotarpiu niekada nebūna per daug. Vos prieš keletą savaičių Šiaulių bankui pristačius mobiliąją banko programėlę, susipažinti ir išbandyti jos galimybes suskubusiems pirmiesiems klientams bankas įteiks atminimo dovanėles.

Įvertinus naudojimosi mobiliąja programėle pirmųjų savaičių statistiką, akivaizdu – Šiaulių banko klientai griauna mitą, kad mobiliąja bankininkyste naudojasi išskirtinai jaunimas. Beveik tūkstančio klientų, kurie jau parsisiuntė Šiaulių banko mobiliąją programėlę, amžius svyruoja nuo 16 iki 84 metų.

Naudodamiesi mobiliąja programėle, privatūs ir verslo Šiaulių banko klientai gali patogiai savo mobiliajame įrenginyje pasitikrinti, kiek sąskaitose turi pinigų, sužinoti įskaitytas ir nurašytas iš sąskaitų sumas, taip pat gali operatyviai atlikti mokėjimus tarp savo sąskaitų Šiaulių banke ir į sąskaitas kituose Lietuvoje registruotuose bankuose, peržiūrėti indėlių sutartis. Prireikus, gali sužinoti valiutų kursus ir pasinaudoti valiutų skaičiuokle.

Programėlėje taip pat galima susipažinti ir su banko naujienomis, perskaityti banko pranešimus, į juos atsakyti, o prireikus – greitai susisiekti su banku. Pasitelkę žemėlapį, klientai greitai ras ir reikiamą Šiaulių banko skyrių ar bankomatą.

Jau artimiausiu metu Šiaulių banko mobilioji programėlė bus atnaujinta, įdiegiant daugiau klientams aktualių ir naudingų funkcijų.

Sveikiname pirmuosius klientus, parsisiuntusius ir išbandžiusius Šiaulių banko mobiliąją programėlę:

  1. Beatričę Černiauskaitę iš Alytaus;
  2. Raimondą Juozapaitį iš Šiaulių;
  3. Aliną Kovzan iš Vilniaus;
  4. Dalių Čekanavičių iš Vilniaus;
  5. Denį Piktą iš Vilniaus;  
  6. Ričardą Griškevičių ir Šiaulių;
  7. Loretą Morkūnienę iš Kauno;
  8. Reginą Bakutienę iš Šilutės;
  9. Mindaugą Minelgą iš Vilniaus;   
  10. Edgarą Staurylą iš Panevėžio.

Išmanių 2015 metų!