Pateikti pasiūlymai dėl Žalgirio stadiono ir aplinkinių sklypų įsigijimo

2015-02-02

Sausio 30-ąją Šiaulių bankas baigė įpareigojančių pasiūlymų priėmimą dėl teritorijos tarp Olimpiečių, Rinktinės ir Šeimyniškių gatvių Vilniuje įsigijimo.

„Potencialūs investuotojai gana aktyviai ir detaliai domėjosi šiuo Šiaulių banko turto objektu, todėl teko pratęsti galimų investuotojų susipažinimo su informacija apie parduodamą turtą, jo plėtojimo galimybes, pirkimo ir pardavimo procedūra terminus. Nuodugniai vertinsime visus pateiktus pasiūlymus ir stengsimės, kad šis procesas vyktų kuo sparčiau ir sklandžiau“, – sakė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

Pasiūlymus pateikė Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės. Pateikti siūlymai keletą savaičių bus išsamiai analizuojami ir vertinami. Vėliau Šiaulių bankas tęs derybas su viena ar keliomis atrinktomis įmonėmis.

Maždaug 8 ha teritorijoje yra Šiaulių banko antrinėms įmonėms priklausantys Žalgirio stadionas ir kiti įvairios paskirties statiniai. Šiaulių bankas šį turtą perėmė kartu su kita dalimi bankrutavusio Ūkio banko turto.