Paslauga „Saugi šeima“ Šiaulių banko klientams – gyvybės draudimas išskirtinėmis sąlygomis

2016-08-16

Nuo š. m. rugpjūčio 16 d. Šiaulių bankas savo teikiamų paslaugų spektrą papildė gyvybės rizikos draudimo paslauga „Saugi šeima“, kurią išskirtinėmis sąlygomis banko klientams teikia gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“.

„Kai viskas gerai klostosi, esame linkę negalvoti apie tai, kad gali būti kitaip. Tačiau kaip tik tokiu metu apdairu pasirūpinti artimųjų ir savo finansine padėtimi galimose nelengvose situacijose, tokiose kaip netektis ar traumos. Tai padaryti leidžia naujasis mūsų klientams skirtas gyvybės draudimo produktas, kuriuo apsidrausti jie gali visuose Šiaulių banko padaliniuose“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Šorienė.

Pasirinkę naująją paslaugą „Saugi šeima“, ypač aktualią pagrindiniams šeimos maitintojams, Šiaulių banko klientai bus apsidraudę ne tik gyvybės, bet ir traumų dėl nelaimingų atsitikimų draudimu. Tad nutikus draudžiamajam įvykiui mokama draudimo išmoka būtų reali finansinė paspirtis šeimai apdraustojo netekties atveju ar pačiam apdraustajam, jei jis patirtų traumą.

Svarbu tai, kad šio dvejopą apsaugą turinčio draudimo mėnesio įmokos yra nedidelės – minimali įmoka apie 6 eurus, taigi tokia galimybė prieinama daugumai žmonių. Mėnesio įmokos dydis priklauso nuo draudimo sumos, kurią klientai gali patys pasirinkti – 5 000, 7 500 arba 10 000 eurų. Patogu tai, jog banko klientams nereikės rūpintis, kad kas mėnesį draudimo įmoka būtų sumokėta, nes periodiniu pervedimu ji bus nurašoma iš jų sąskaitos Šiaulių banke.

Paminėtina, kad gyvybės draudimas „Saugi šeima“ nėra skirtas lėšoms ateičiai kaupti – jis suteikia finansinę apsaugą dažniausių rizikų atvejais. Be to, gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ išmokas mokės po kiekvieno draudžiamojo įvykio: draudimo taisyklėse nurodytomis aplinkybėmis apdraustajam gavus traumą keliskart per metus, bus mokamos ir kelios draudimo išmokos. Tai – reali finansinė parama tada, kai ji itin reikalinga, tad, laiku ja pasirūpinus, sunkiu gyvenimo tarpsniu tampa akivaizdu, kad apsidrausti  – apdairus sprendimas.

Plačiau apie paslaugą „Saugi šeima“