Pasirinkite būdą gauti pažymas pajamoms ir turtui deklaruoti

2005-02-10

Greitai ir patogiai gaukite pažymas pajamoms ir turtui deklaruoti!

Kad klientams būtų patogiau, Šiaulių bankas teikia pažymas pagal išankstinius užsakymus internetu. Pažymose pateikiama informacija apie 2004 metais Banke turėtas sąskaitas, indėlius, vertybinius popierius, kreditus, taip pat apie palūkanas už indėlius, palūkanas už Vyriausybės vertybinius popierius, dividendus už AB Šiaulių banko akcijas, pajamas už parduotus vertybinius popierius, sumokėtas palūkanas už kreditą būstui statyti ar įsigyti, grąžintą kreditą (ar jo dalį) už studijas.
Praėjus trims darbo dienoms po pažymos užsakymo išsiuntimo, atvykite jos atsiimti į Jūsų pasirinktą teritorinį banko padalinį. Nepamirškite asmens tapatybę liudijančio dokumento!

Norėdami užsisakyti pažymą, spauskite čia.

Naudojantis banko paslaugų internetu sistema SB linija“ pažymos teikiamos iš karto! Bet kuriuo metu galite parsisiųsti pažymas su informacija apie Banko sąskaitose buvusias lėšas, išmokėtas palūkanas už indėlius, turėtus kreditus. Naudodamiesi “SB linija”, užpildytą deklaraciją nusiųsite Valstybinei mokesčių inspekcijai.
Jeigu dar nesate “SB linijos” vartotojas, tapkite juo – pajamas ir turtą deklaruosite bei visus finansinius reikalus sutvarkysite paprasčiau, greičiau ir pigiau!

Banko pažymą galite gauti ir be išankstinio užsakymo. Tokiu atveju turite kreiptis į bet kurį AB Šiaulių Banko klientų aptarnavimo skyrių ir pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą.