Pašilaičių klientų aptarnavimo skyrius įsikūrė naujose patalpose

2014-02-10

Nuo š. m. vasario 10 d. Šiaulių banko Pašilaičių klientų aptarnavimo skyriaus klientai, norintys susitvarkyti savo finansinius reikalus, laukiami atvykstant nauju adresu Vilniuje – Žemynos g. 18–1A (Laisvės prospekto ir Žemynos g. sankryža, verslo centro „Kubas“ pastate).

Įkurtuvių proga Pašilaičių klientų aptarnavimo skyriuje privatiems klientams net iki 2014 m. rugsėjo 30 d. organizuojama akciją –už terminuotuosius indėlius, kurių terminas ne trumpesnis kaip 12 mėn., bus mokamos 0,1 proc. didesnės metinės palūkanos, nei įprastai banke, mokant už komunalinius mokesčius ir kitas įmokas bus taikomas tik 0,70 Lt įkainis, o už lėšų išgryninimą iš banko sąskaitos, jeigu suma ne mažesnė kaip 5000 Lt, – 0,4 proc. komisinis mokestis.

Skyriuje privatiems bei verslo klientams teikiamos visos įprastos banko paslaugos – galima atsidaryti banko sąskaitą, susimokėti mokesčius, sudaryti tiesioginio debeto (mokesčius ir įvairias įmokas susimokėsite nemokamai) ar periodinio mokėjimo sutartis, įsigyti debeto ar kredito mokėjimo kortelę, pasidėti įvairių rūšių indėlius litais, eurais, JAV doleriais, svarais sterlingų, Norvegijos kronomis ar Šveicarijos frankais, pasikeisti valiutą, išsigryninti lėšas, užsisakyti internetinės bankininkystės („SB linija“) ar mobiliosios bankininkystės paslaugas, pasitarti, pasikonsultuoti ir t. t.

Pašilaičių klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai klientus aptarnauja darbo dienomis nuo 8.30 val. iki 17.30 val.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!