Pasikeitimai Šiaulių banko valdyboje

2012-03-30

Ketvirtadienį darbą pradėjo atnaujinta Šiaulių banko stebėtojų taryba, kurios narius išrinko akcininkai Šiaulių banko visuotiniame akcininkų susirinkime š. m. kovo 29 d. Stebėtojų taryba naujai ketverių metų kadencijai į Šiaulių banko valdybą nusprendė išrinkti septynis narius.

Šiaulių banko valdybai ir toliau vadovaus Algirdas Butkus. Valdybos pirmininko pavaduotojais patvirtinti administracijos vadovas Audrius Žiugžda ir administracijos vadovo pavaduotojas, Finansų ir rizikos valdymo tarnybos vadovas Donatas Savickas. Valdyboje taip pat dirbs administracijos vadovo pavaduotoja, Šiaulių regiono vadovė Daiva Kiburienė, vyriausioji buhalterė, Apskaitos ir atskaitomybės tarnybos vadovė Vita Adomaitytė, Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vytautas Sinius. Stebėtojų tarybos sprendimu, prie šių jau ankstesnėje valdyboje dirbusių narių prisijungs ir Jonas Bartkus, Informacinių technologijų tarnybos vadovas. Jis valdyboje pakeitė Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovą Arūną Užupį.

Šiaulių banko valdybos pirmininko Algirdo Butkaus žodžiais, Arūnas Užupis aktyviai prisidėjo prie sėkmingų struktūrinių pokyčių, kurie padėjo bankui siekti strateginių tikslų, didinti veiklos efektyvumą ir stiprinti banko finansinius rodiklius. „Arūnas parodė puikius darbo rezultatus, didelę kompetenciją ir profesionalumą. Džiaugiamės, kad jis dirbo kartu su mumis, esame jam dėkingi už didelį indėlį, vystant banko mažmeninę bankininkystę“, - teigė A. Butkus.

Arūnas Užupis darbą Šiaulių banke baigs balandžio 10 d.

„Nusprendžiau visą dėmesį sutelkti į šeimos verslą ir realizuoti pradėtas idėjas, kuriomis su šeima labai tikime. Šiaulių banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos komandos potencialas tikrai yra didelis, ir bendras darbas buvo labai įdomus. Esu tikras, kad šių darbuotojų sukaupta patirtis ir kompetencija bus stipri jėga, kuri padės jiems sėkmingai tęsti pradėtus projektus, išlaikyti dėmesį klientams, susikoncentruoti ties banko produktų strategija ir vystyti pelningą banko veiklą. Džiaugiuosi turėjęs nuostabią galimybę dirbti su žmonėmis, kuriuos vadinu stipria ir nepaprasta komanda. Visiems linkiu kūrybiškumo, sėkmės ir daug iššūkių, kuriuos įveikti visada įdomu“, - sakė Arūnas Užupis.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, naujos kadencijos Šiaulių banko stebėtojų tarybos nariais tapo Arvydas Salda, Sigitas Baguckas, Vigintas Butkus, Gintaras Kateiva, Vytautas Junevičius, Peter Reiniger ir nepriklausoma narė Ramunė Zabulienė. Pirmojo posėdžio metu stebėtojų taryba išsirinko pirmininką - juo perrinktas Arvydas Salda, pavaduotojo pareigas eis Sigitas Baguckas.