Būkite budrūs: plinta sukčių laiškai, neva pasirašyti Šiaulių banko. Juose prašoma paspausti nuorodą ir apsaugoti savo paskyrą. Šiaulių bankas tokių laiškų nesiunčia. Jokiu būdu nespauskite laiškuose pateiktos nuorodos.

Pagrindinį Šiaulių banko vasaros kortelių akcijos prizą laimėjo kelionių mėgėja

2010-09-10

Kreditinių mokėjimo kortelių akcijos „Mokėjimo kortelės, kurios pratęsia vasarą“ pagrindinis prizas - kelionė dviem asmenims į Kretos ir Santorinio salas - atiteko kuršėnietei poniai Jadvygai Pranaitienei.

„Motinos ir vaiko klinikoje“ Šiauliuose dirbančiai moteriai tai buvo maloni staigmena, nes kelionės - jos aistra nuo jaunystės dienų.Poniai Jadvygai laimėtasis prizas buvo visiškai netikėtas. Kuršėnietė neslėpė teigiamų emocijų ir sakė į šiltuosius kraštus ketinanti vykti su anūke.
„Apie Šiaulių banke vykstančią akciją išgirdau iš banko darbuotojos, kuria pasitikiu. Sutikau su jos pasiūlymu. Gyvenime vadovaujuosi principu - gyventi ir džiaugtis šia diena. Tad, kai įsigijau „Visa Classic“ mokėjimo kortelę, man pravertė jos teikiami privalumai - galimybė pasinaudoti kreditu“, - sakė pagrindinio prizo laimėtoja J. Pranaitienė. 
Akcijos nugalėtoja Šiaulių banko paslaugomis naudojasi jau daug metų. „Esu patenkinta banko lankstumu, ypatingai nuoširdžiu bendravimu ir geru aptarnavimu. Visada žinau, kad atėjusi į Šiaulių banką rasiu supratingus ir nuoširdžius darbuotojus, kurių profesionaliais patarimais visada galiu pasitikėti,“ - sakė iš Kuršėnų kilusi moteris.

Šiaulių banke visą vasarą vyko kreditinių mokėjimo kortelių akcija „Mokėjimo kortelės, kurios pratęsia vasarą“. Akcijos metu kas dešimta mokėjimo kortelė buvo išduodama nemokamai, o laimingiesiems kortelių savininkams buvo išdalinta daugybė tarpinių akcijos prizų - skaitmeninių foto rėmelių. Pagrindinio prizo - kelionės dviem asmenims į nuostabias salas - nugalėtojas atsitiktinės atrankos būdu išrinktas ir paskelbtas š. m. rugsėjo 6 d..


Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Daiva Kiburienė įteikė pagrindinį prizą - kelionės kuponą - akcijos nugalėtojai Jadvygai Pranaitienei.