Pagrindinį Šiaulių banko vasaros kortelių akcijos prizą laimėjo kelionių mėgėja

2010-09-10

Kreditinių mokėjimo kortelių akcijos „Mokėjimo kortelės, kurios pratęsia vasarą“ pagrindinis prizas - kelionė dviem asmenims į Kretos ir Santorinio salas - atiteko kuršėnietei poniai Jadvygai Pranaitienei.

„Motinos ir vaiko klinikoje“ Šiauliuose dirbančiai moteriai tai buvo maloni staigmena, nes kelionės - jos aistra nuo jaunystės dienų.Poniai Jadvygai laimėtasis prizas buvo visiškai netikėtas. Kuršėnietė neslėpė teigiamų emocijų ir sakė į šiltuosius kraštus ketinanti vykti su anūke.
„Apie Šiaulių banke vykstančią akciją išgirdau iš banko darbuotojos, kuria pasitikiu. Sutikau su jos pasiūlymu. Gyvenime vadovaujuosi principu - gyventi ir džiaugtis šia diena. Tad, kai įsigijau „Visa Classic“ mokėjimo kortelę, man pravertė jos teikiami privalumai - galimybė pasinaudoti kreditu“, - sakė pagrindinio prizo laimėtoja J. Pranaitienė. 
Akcijos nugalėtoja Šiaulių banko paslaugomis naudojasi jau daug metų. „Esu patenkinta banko lankstumu, ypatingai nuoširdžiu bendravimu ir geru aptarnavimu. Visada žinau, kad atėjusi į Šiaulių banką rasiu supratingus ir nuoširdžius darbuotojus, kurių profesionaliais patarimais visada galiu pasitikėti,“ - sakė iš Kuršėnų kilusi moteris.

Šiaulių banke visą vasarą vyko kreditinių mokėjimo kortelių akcija „Mokėjimo kortelės, kurios pratęsia vasarą“. Akcijos metu kas dešimta mokėjimo kortelė buvo išduodama nemokamai, o laimingiesiems kortelių savininkams buvo išdalinta daugybė tarpinių akcijos prizų - skaitmeninių foto rėmelių. Pagrindinio prizo - kelionės dviem asmenims į nuostabias salas - nugalėtojas atsitiktinės atrankos būdu išrinktas ir paskelbtas š. m. rugsėjo 6 d..


Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Daiva Kiburienė įteikė pagrindinį prizą - kelionės kuponą - akcijos nugalėtojai Jadvygai Pranaitienei.