Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga ir įkainių pokyčiai balandį

2017-02-01

Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga nuo š. m. vasario 1 dienos

Primename, kad nuo š. m. vasario 1 dienos Šiaulių banko privatūs klientai gali pasirinkti pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą, kurios kaina 1,50 Eur per mėnesį (socialiai remtiniems asmenims taikoma 50 proc. nuolaida). Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą užsisakiusiems klientams už šį mokestį suteikiama galimybė naudojantis debeto kortele grynuosius pinigus įnešti ne tik bendro tinklo bankomatuose („Nordea“ / „Danske“ / „Citadele“ / Šiaulių bankas), bet ir UAB „Perlo paslaugos“ terminaluose.

Įkainių pokyčiai nuo š. m. balandžio 1 dienos

Nuo š. m. balandžio 1 dienos įsigalioja atnaujinti dokumentinių atsiskaitymų ir garantijų, taip pat įmokų priėmimo ir banko sąskaitos tvarkymo (verslo klientams) įkainiai. Už banke priimtas įmokas, atsižvelgiant į pasirinktą mokėjimo būdą (Šiaulių banko padalinyje ar „SB linijoje“), bus taikomi analogiški įkainiai, kaip už kredito pervedimus į kito kliento sąskaitą ar sąskaitą kitame Lietuvoje registruotame banke arba grynųjų pinigų įnešimą į kito kliento sąskaitą.

Atnaujinami įkainiai, įsigaliosiantys nuo š. m. balandžio 1 d., yra išvardyti šiame dokumente.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame teirautis tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337) arba Šiaulių banko klientų aptarnavimo padaliniuose.

Primename, kad jei sutinkate su šiais paslaugų įkainių pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų – galite toliau patogiai naudotis banko paslaugomis. Jei su pakeitimais nesutinkate, turite teisę nedelsiant nutraukti savo su banku sudarytas paslaugų sutartis, kaip tai reglamentuota Šiaulių banko paslaugų teikimo bendrosiose taisyklėse, apie tai raštu informuodami banką iki atnaujintų įkainių įsigaliojimo dienos. Atkreipiame dėmesį, kad paslaugų sutarties nutraukimas neatleidžia nuo įsipareigojimų bankui, prisiimtų iki sutarties nutraukimo dienos, bei tinkamo jų įvykdymo. Negavę Jūsų pranešimo apie nesutikimą su įkainių  pakeitimais, laikysime, kad su jais sutinkate.