Nuo 2009 m. liepos 28 d. keičiasi kai kurių Šiaulių banko tipinių paslaugų ir finansinių operacijų įkainiai

2009-07-14

Informuojame, kad nuo š.m. liepos 28 d. už lėšų pervedimą iš kliento sąskaitos į kitas kliento sąskaitas, mokėjimo nurodymą pateikus Šiaulių banke, bus taikomas 1,5 Lt mokestis, o lėšų pervedimas iš kliento sąskaitos į kitų klientų sąskaitas, mokėjimo nurodymą pateikus Šiaulių banke, kainuos 2 Lt.

Grynųjų pinigų išmokėjimas iš kliento banko sąskaitos litais, JAV doleriais ir eurais privatiems ir verslo klientams nuo liepos 28-osios kainuos 0,6% (min. 3 Lt). Bankas atkreipia dėmesį, kad pensijos ir pašalpos išmokamos, neimant komisinio mokesčio. Lėšos, pervestos iš terminuotojo indėlio sąskaitos, privatiems klientams išmokamos, taip pat neimant komisinio mokesčio, jeigu sutartis nebuvo nutraukta prieš laiką.

Nuo liepos 28 d. įsigalioja ir naujas mokestis už grynosios užsienio valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją: iki 20 Lt ekvivalentu (oficialiu (buhalteriniu) kursu) - nemokamai, virš 20 Lt ekvivalentu - 2 Lt. Užsienio valiuta (išskyrus bazinę valiutą) perkama ir parduodama pagal patvirtintus Šiaulių banko kursus ir sutartinėmis kainomis. Bazinė valiuta keičiama pagal oficialų kursą, imant komisinį mokestį. Sąskaitinę užsienio valiutą bankas perka, parduoda ir keičia darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 15.30 val..

Nuo minėtos datos Šiaulių bankas nustato ir naują faktoringo (tik verslo klientams) sutarties sąlygų pakeitimo mokestį - 250 Lt, neįskaičius pridėtinės vertės mokesčio (PVM).

Nauji tarifai įsigalioja ir už įmokas internetu per „SB liniją“ - nuo liepos 28 d. privatiems ir verslo klientams įmokų priėmimas per „SB liniją“ kainuos 0,7 lito (išskyrus įmokas TEO LT, AB - 1,5 Lt). Jeigu bankas ir įmokų gavėjas yra pasirašęs įmokų aptarnavimo sutartį, pagal kurią gavėjas kompensuoja banko išlaidas, gali būti taikomi mažesni nei nurodyti įmokų administravimo įkainiai.


AB Šiaulių banko informacija