Nuo 2008 m. gegužės 15 d. keičiasi kai kurių Šiaulių banko tipinių paslaugų ir finansinių operacijų įkainiai

2008-04-30

Nuo š. m.  gegužės 15 dienos Šiaulių bankas keičia kai kurių Šiaulių banko tipinių paslaugų ir finansinių operacijų įkainius privatiems ir verslo klientams.

Nuo gegužės 15 d. apmokestinama tiesioginio debeto paslauga - mokėjimai tiesioginiu debetu privatiems ir verslo klientams kainuos 0,20 Lt. 

Taip pat nuo minėtos dienos pradedamas taikyti mokestis už pensijų čekių užsienio valiuta inkasavimą privatiems bei verslo klientams - 5 Lt. Taip pat apmokestinamas sąskaitos administravimas: rezidentams - privatiems ir verslo klientams kainuos 0,30 Lt per mėnesį, nerezidentams - privatiems klientams irgi galios 0,30 Lt mėnesinis mokestis, o verslo klientams nustatytas 50 Lt per mėnesį įkainis.

Nuo gegužės 15 d. už sąskaitų išrašų parengimą ir išdavimą banko padaliniuose bus taikomi šie įkainiai: privatiems ir verslo klientams praėjusios dienos sąskaitos išrašas padalinyje kainuos 1,5 Lt, praėjusio mėnesio - 5 Lt, praėjusio ketvirčio - 10 Lt, praėjusių metų - 30 Lt. Už pakartotiną sąskaitos išrašų ir mokėjimo dokumentų parengimą privatūs ir verslo klientai mokės 5 Lt už dokumentą (maks. 50 Lt).

AB Šiaulių bankas