Naujos taupymo galimybės padėjus terminuotąjį ar kaupiamąjį indėlį

2015-12-01

Nuo š. m. gruodžio 1 d. Šiaulių bankas savo siūlomus indėlius papildė dviem naujomis  terminuotųjų ir kaupiamųjų indėlių rūšimis.

„Indėliai, klientams jau tapusi įprasta taupymo priemonė, leidžia kaupti lėšas ir gauti garantuotas stabilias palūkanas. Net jei jos nedidelės, vis tiek yra papildomi pinigai. Atsižvelgdami į situaciją rinkoje, kai indėlių palūkanos linkusios kristi, siūlome gyventojams galimybę ilgesniam laikui užfiksuoti esamas indėlio palūkanas, padėjus terminuotąjį indėlį taupymui. Tiems, kurie norėtų palaipsniui auginti pinigų atsargą, reguliariai papildydami indėlį kad ir nedidelėmis sumomis, turėtų būti naudingas kaupiamasis indėlis taupymui, kurį pravartu pildyti atliekant periodinius pervedimus“, – naujas indėlių rūšis pristato Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.

Terminuotojo indėlio taupymui maksimalus laikotarpis - penkeri metai. Ilgesnė indėlio trukmė – tai didesnė palūkanų norma ir galimybė užsitikrinti, kad indėlio palūkanos ilgai nenukris, net pasikeitus situacijai rinkoje. Klientams naudinga tai, kad, netikėtai prireikus lėšų ir nutraukus indėlio sutartį pirma laiko, vis tiek išmokama dalis sukauptų palūkanų, jeigu indėlis banke išlaikomas ne trumpiau kaip 9 mėnesius.

Kaupiamasis indėlis taupymui leidžia pradėti kaupti norimą sumą nuo visai nedidelės sumos – minimali pradinė įmoka tik 5 eurai. Šį indėlį galima nuolat pildyti, o papildymo suma neribojama. Svarbus šio indėlio privalumas – galimybė papildyti indėlio sąskaitą sudarius periodinio mokėjimo sutartį. Šiuo atveju indėlio papildymas nieko nekainuoja. Taigi, reguliariai atidedant nors ir po nedidelę sumą, ilgainiui galima sukaupti reikalingą pinigų sumą.

Suteikdamas dvi naujas taupymo galimybes, Šiaulių bankas tikisi padėsiąs savo klientams pasiekti norimų tikslų ir pasirūpinti finansine atsarga netikėtiems gyvenimo atvejams.

Išsamesnė informacija apie šiuos indėlius ir taikomas palūkanas pateikiama Šiaulių banko interneto svetainės skiltyse:

Telefonas pasiteirauti  1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio). Taip pat mielai kviečiame kreiptis į Jums patogų Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinį.