Naujos išskirtinės galimybės „MasterCard“ kortelių turėtojams – programa „Priceless Cities“

2016-10-28

Šiaulių banko strateginis partneris, išduodant mokėjimo korteles ir teikiant su jomis susijusias paslaugas, bendrovė „MasterCard“ kviečia šių kortelių turėtojus pažinti pasaulį ir mėgautis įspūdžiais dalyvaujant programoje „Priceless Cities“ („Neįkainojami miestai“).

Nuo šiol visų Šiaulių banko išduodamų mokėjimo kortelių „MasterCard“ turėtojai turi unikalią galimybę naudotis tarptautinės programos „Priceless Cities“ išskirtiniais pasiūlymais Stokholme, Londone, Paryžiuje, Maskvoje, Niujorke bei kituose pasaulio miestuose.

„MasterCard“ programa „Priceless Cities“, bendradarbiaudama su garsiausiais pasaulio teatrais, muziejais, viešbučiais, restoranais bei parduotuvėmis, kortelių turėtojams siūlo kvietimus į uždarus, taip pat įspūdingus kultūros, muzikos bei sporto renginius, patrauklias sąlygas įsigyjant įvairias prekes ar kelionių pasiūlymus, asmenines ekskursijas, gastronomijos atradimų ir kitas galimybes, skirtas skirtingus pomėgius bei poreikius turintiems žmonėms.

Susipažinti su nuolat atnaujinamais programos „Priceless Cities“ pasiūlymais ir jais pasinaudoti galima svetainėje www.priceless.com – tereikia turėti „MasterCard“ mokėjimo kortelę ir užsiregistruoti.