Naujiems verslo klientams banke ir naujokams versle – išskirtiniai Šiaulių banko pasiūlymai

2014-09-05

Siekdamas sudaryti kuo palankesnes sąlygas verslo įmonėms tvarkyti savo finansinius reikalus, ilgametis smulkiojo ir vidutinio verslo finansinis partneris Šiaulių bankas parengė specialius paslaugų paketus naujiems Šiaulių banko verslo klientams bei jų darbuotojams.

„Įgauk pagreitį su Šiaulių banku“ – tokiu šūkiu ir pasiūlymu bankas kviečia naujai įsteigtas įmones, kurioms nuo įregistravimo yra praėję ne daugiau kaip 12 mėnesių, startuoti verslo pasaulyje ir pasinaudoti parengtomis palankiomis aktualiausių finansinių paslaugų sąlygomis. Pasirinkusios šį paslaugų rinkinį, įmonės metus laiko gaus visą spektrą banko paslaugų nemokamai: pirmos banko sąskaitos litais administravimas, mokėjimo kortelių „Maestro Business“ ir „MasterCard Business“ išdavimas, mokėjimo nurodymų litais banko viduje ir į kitų Lietuvoje registruotų bankų klientų sąskaitas internetu atlikimas, į kliento sąskaitą pervestų lėšų litais įskaitymas. Taip pat bankas įmonei suteiks galimybę pasirinkti vieną jai aktualesnę paslaugą sumažintais įkainiais – plačiau žiūrėti pasiūlyme.

Ilgiau kaip metus veikiančioms įmonėms, tapusioms naujomis Šiaulių banko verslo klientėmis, taip pat siūloma pasinaudoti specialiai joms skirto pasiūlymo privalumais – nemokamas mokėjimo kortelių „Maestro Business“ ir „MasterCard Business“ išdavimas, nemokamas mokėjimo nurodymų litais banko viduje pateikimas internetu, daugiau kaip 60 proc. pigesnis mokėjimo nurodymų litais pateikimas į kitus Lietuvoje registruotus bankus internetu bei pigesnis į kliento banko sąskaitą pervestų lėšų litais įskaitymas. Taikomi ir kiti palankūs įkainiai – plačiau žiūrėti pasiūlyme.

Minėtų pasiūlymų naudą pajus ir jais pasinaudojusių įmonių darbuotojai, nes bankas jiems suteiks paslaugas itin palankiomis sąlygomis. Be daugybės kitų privalumų, klientui pageidaujant, bankas nemokamai išduos prestižines „MasterCard Gold“ mokėjimo korteles, kuriomis ne tik patogu atsiskaityti Lietuvoje bei užsienyje, rezervuoti įvairias paslaugas, atsiskaityti internetu, šių kortelių savininkai apdraudžiami nemokamu kelionių užsienyje  draudimu.

Pasiūlymuose nurodyti įkainiai galioja vienerius metus nuo naujo kliento banko sąskaitos sutarties sudarymo dienos.

Kviečiame išsamiau susipažinti su Šiaulių banko pasiūlymais naujai įkurtoms verslo įmonėms ir naujiems verslo klientams banke, jų darbuotojams.