Naujas Šiaulių banko skyrius naujajame prekybos centre

2008-02-26

Šį antradienį Šiauliuose, prekybos centre „Arena“ atidarytas dar vienas, Šiaulių banko padalinys - Karaliaučiaus klientų aptarnavimo skyrius. Taip pat tai jau antrasis Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrius, įsikūręs prekybos centre.

Naujajame padalinyje, kaip ir visuose Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyriuose teikiamos visos banko paslaugos ir privatiems, ir verslo klientams. Čia galima ne tik atsidaryti banko sąskaitą, įsigyti mokėjimo kortelę, pasidėti indėlį, sumokėti mokesčius, bet ir pasitarti su banko darbuotojais kreditavimo, investavimo ir kitais klausimais.

„Klientų aptarnavimo skyriai prekybos centruose itin pasiteisina - žmonėms tai patogu, o ir laiko sąnaudos, tvarkant reikalus, mažesnės. Karaliaučiaus klientų aptarnavimo skyrius dar patogus ir tuo, kad įsikūrė starteginėje miesto vietoje, prie pietinio įvažiavimo į Šiaulių, todėl ir atvykstantiems į miestą, ir išvykstantiems iš jo jis visada pakeliui“, - sako Šiaulių banko Šiaulių filialo direktorė Skaidrė Mendelienė.

Finansinius reikalus neskubėdami čia gali susitvarkyti ir ilgiau besidarbuojantys žmonės, nes skyrius dirba iki vėlyvo vakaro.  Dar vienas šio padalinio privalumas - prekybos centre esanti mašinų stovėjimo aikštelė, todėl klientams nereikės gaišti laiko ir ieškoti vietos, kur pasistatyti automobilį.

Karaliaučiaus klientų aptarnavimo skyrius, įsikūręs prekybos centre „Arena“, adresu Gegužių g. 30 klientus aptarnauja nuo pirmadienio iki sekmadienio, nuo 10 val. iki 22 val..

Praeitų metų gruodžio pabaigoje Šiaulių bankas atidarė klientų aptarnavimo skyrių prekybos centre „Tilžė“ Šiauliuose. Šiemet - Vilniuje, Klaipėdoje, Kupiškyje bei Rokiškyje.