Naudojantis banko sąskaita galima atlikti operacijas įvairiomis valiutomis

2017-04-25

Gerbiamieji klientai,

primename, kad naudodamiesi Šiaulių banke turima banko sąskaita galite atlikti mokėjimo operacijas (gauti ar pervesti lėšas) įvairiomis valiutomis – banko sąskaitos yra daugiavaliutės. Taigi šioms operacijoms atlikti nebūtina turėti atskiros sąskaitos užsienio valiuta.

Atsižvelgiant į tai, nuo š. m. liepos 1 d. Šiaulių banke nebebus teikiama paslauga, kai į papildomas mokėjimo kortelės sąskaitas įskaitomos lėšos užsienio valiuta yra konvertuojamos į pagrindinę banko sąskaitą jos valiuta. Todėl nuo šios datos uždaromos klientų papildomos mokėjimo kortelės sąskaitos, naudojamos tik lėšoms konvertuoti šiuo būdu. Klientai, norintys pasilikti tokią papildomą sąskaitą, kviečiami informuoti apie tai Šiaulių banką iki liepos 1 d. „SB linijoje“, klientų aptarnavimo padalinyje arba tel. 1813.  

Atkreipiame dėmesį, kad „SB linijoje“ arba Šiaulių banko klientų aptarnavimo padaliniuose turimos sąskaitos valiutų sąrašą visada galima papildyti užsienio valiuta, kuria pageidaujama gauti ar pervesti lėšas.

Telefonas pasiteirauti 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).