NASDAQ OMX Baltijos rinkos apdovanojimuose Šiaulių bankui įteikta nominacija „Metų iššūkis“

2014-01-31

Š.m. sausio 30 d. jau aštuntus metus organizuojamuose NASDAQ OMX Baltijos rinkos apdovanojimuose Vilniuje, Taline ir Rygoje paskelbti ir pagerbti geriausiai su investuotojais dirbusios Baltijos rinkos bendrovės ir aktyviausi rinkos dalyviai. Pagal daugiau kaip 160 kriterijų iš viso buvo įvertintos 52 Baltijos rinkoje kotiruojamos bendrovės. Renginyje Šiaulių bankui už Ūkio banko „gerosios“ dalies perėmimą įteikta nominacija „Metų iššūkis“.

„Iš 78 Baltijos šalių vertybinių popierių biržoje kotiruojamų įmonių, esame geriausių Baltijos rinkos ryšių su investuotojais bendrovių dvidešimtuke, tarp įmonių, kotiruojamų „Nasdaq OMX Vilnius“ biržoje – penkti, tai iš tiesų geras įvertinimas, tačiau turime dar daug kur tobulėti ir būtinai tai padarysime ateityje. 2013 metais bankrutavusio Ūkio banko dalies perėmimas buvo beprecedentis įvykis Lietuvoje, kurio svarba įvertinta ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu – Šiaulių banką „The Banker“ kasmetiniuose apdovanojimuose paskelbė geriausiu banku Lietuvoje,“ - sako nominaciją „Metų iššūkis“ banko vardu atsiėmęs Rimantas Januševičius, Šiaulių banko Vertybinių popierių prekybos skyriaus viršininkas.

Šventinės ceremonijos metu paskelbti „NASDAQ OMX Baltijos rinkos apdovanojimai 2013“ nugalėtojai: „Didžiausią pažangą ryšių su investuotojais srityje pasiekusi bendrovė“, „Geriausia interaktyvių ryšių su investuotojais bendrovė“, „Geriausia Baltijos rinkos ryšių su investuotojais bendrovė pagal analitikus”, „Geriausia metinė ir bendrovės valdymo ataskaita“, „Metų narys“. Taip pat „Nasdaq OMX Vilniaus“ birža įteikė apdovanojimus „2013 Vertybinių popierių rinkos ambasadoriui“, „Smulkiesiems investuotojams patraukliausiai bendrovei biržoje“, taip pat nominaciją „Metų iniciatyva“, tradiciškai apdovanojo „Geriausio mokslinio darbo konkurso“ nugalėtoją.

Šiaulių banko akcijos NASDAQ OMX Vilnius prekybos sąraše kotiruojamos nuo 1994 m., nuo 2006 m. pabaigos akcijos įtrauktos į Oficialųjį prekybos sąrašą. 2013 m. kovo 20 d. Šiaulių bankas tapo 24-uoju visos Baltijos rinkos, kurią sudaro Estijos, Latvijos ir Lietuvos vertybinių popierių biržos ir Centriniai vertybinių popierių depozitoriumai, nariu.