Mokėjimo kortelės Visa Electron su draudimu akcija!

2010-01-11

Šiaulių bankas skelbia mokėjimo kortelės Visa Electron su draudimu akciją, kurios metu įsigijusiems šią kortelę ir pasidėjusiems terminuotąjį indėlį bus mokamos 0,2 proc. didesnės metinės palūkanos. 

Bendra Šiaulių banko ir „Lietuvos draudimo“ mokėjimo kortelė atlieka ne tik mokėjimo kortelės funkcijas, bet tuo pačiu ją turintis klientas trejiems metams yra apdraudžiamas  nelaimingų atsitikimų draudimu  iki 10 tūkst. litų draudimo sumai - draudimas galioja visame pasaulyje. Nelaimingų atsitikimų draudimas klientui nieko nekainuoja, mokamas tik mėnesinis 5 litų mokėjimo kortelės aptarnavimo mokestis.

Klientui pageidaujant, bankas suteikia iki 3 000 litų kredito limitą pusantrų metų laikotarpiui. Įsigijusieji šią kortelę galės ne tik naudotis kredito limitu, bet ir už kreditinį mokėjimo kortelės sąskaitos likutį gauti patrauklias 3 proc. metines palūkanas.

„Kortelė su draudimu - tai labiausiai klientų pamėgta kortelė, kurioje ir pinigai, ir draudimas, ir galimybė pasiskolinti bei už teigiamą sąskaitos likutį užsidirbti palūkanas“, - sako Šiaulių banko pardavimų departamento direktorė Vilma Žilinskienė.

Nemokamai įsigyti šią mokėjimo kortelę, o tuo pačiu ir naudotis draudimo paslaugomis labai paprasta. Paraišką mokėjimo kortelei įsigyti galima užpildyti visuose Šiaulių banko padaliniuose ir „Lietuvos draudimo“ klientų aptarnavimo padaliniuose. Klientai, taupantys laiką ir siekiantys patogumo, paraišką kortelei įsigyti gali užpildyti, naudodamiesi banko paslaugų internetu sistema SB linija. Šią kortelę galima užsakyti ir savo šeimos nariams bei vaikams.

Mokėjimo kortelės Visa Electron su draudimu akcija vyksta iki 2010 m. vasario 28 d.