Modernus ir patogus mokėjimo būdas, naudojantis e-pay ir m-pay sistemomis

2007-03-05

Klientai, turintys sąskaitą Šiaulių banke arba Šiaulių banko mokėjimo kortelę,  naują  e-pay bei m-pay mokėjimo būdą gali išbandyti jau dabar.

Klientas, atsiskaitantis per e-pay sistemą, internetu gaus elektroninę sąskaitą ir galės ją pats apmokėti tiesioginio debeto būdu - tai nemokama paslauga.

Vartotojas, atsiskaitantis per m-pay sistemą, telefonu gaus pranešimą, kad jau paruošta sąskaita apmokėti tiesioginio debeto būdu. Tuomet reikės tik telefonu išsiųsti mokėjimą patvirtinančią SMS žinutę.

Jeigu klientas pageidaus, sąskaitas galės gauti ir paprastu paštu, o operatorius automatiškai tiesioginio debeto būdu nuo kliento sąskaitos banke nuskaitys reikiamą apmokėti sumą už suteiktas paslaugas.

Taigi, galite sąskaitas gauti, apmokėti ir matyti atliktų operacijų duomenis, neišeidami iš namų ar biuro, nestovėdami eilėse ar net būdami kelionėje. Norėdami išbandyti šią patogią ir naują paslaugą, atsidarykite sąskaitą Šiaulių banke arba įsigykite Šiaulių banko mokėjimo kortelę.

Ir kas ypač svarbu - įmokos priėmimas Jums visai nekainuos arba kainuos labai mažai.

Plačiau apie e-pay bei m-pay sistemas galite sužinoti tinklapyje www.epay.lt.

Siūlomais pažangiais e-pay bei m-pay sistemos atsiskaitymo būdais jau gali pasinaudoti kiekvienas UAB „Šiaulių vandenys“ paslaugų vartotojas.

Jeigu susidomėjote ir norite naudotis šiomis paslaugomis, dėl tiesioginio debeto sutarčių sudarymo ir naudojimosi e-pay ar m-pay sistemomis, kreipkitės į UAB „Šiaulių vandenys“ Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamentą (Vytauto g. 103, 105 kab.) arba skambinkite tel.: (8 41) 525 961 (privatūs asmenys), (8 41) 592 262 (verslo įmonės).