Mobilųjį parašą Šiaulių banko skyriuose įsigyti gali ir „Omnitel“ klientai

2015-05-05

Šiaulių bankas plečia bendradarbiavimą su mobiliojo ryšio bendrovėmis – nuo šiol visuose banko skyriuose bus galima turimas „Omnitel“ SIM korteles nemokamai pasikeisti į sertifikuotas SIM korteles, turinčias mobiliojo parašo funkciją.

Bendradarbiaudamas su „Omnitel“ ir VĮ „Registrų centru“, Šiaulių bankas siekia klientams suteikti galimybę mobilųjį parašą įsigyti kuo patogiau, t.y. atvykus į banko skyrius, ir paskatinti juos aktyviai naudotis visais mobiliojo parašo privalumais.

Mobilusis parašas – tai paslauga šiuolaikiškam, naujovėmis besidominčiam klientui. Tai viena saugiausių elektroninio parašo priemonių, kuri klientams leidžia prisijungti prie elektroninės bankininkystės sistemos bei pasirašyti atliktas banko operacijas. Tam pakanka žinoti ir suvesti tik savo mobiliojo parašo sPIN kodą. Mobilusis parašas klientams pakeičia ne tik prisijungimui prie internetinės bankininkystės skirtas slaptažodžių korteles ar generatorius – jis patogus ir tuo, kad galima internete pasirašyti juridinę galią turinčius dokumentus.

Klientai, pageidaujantys įsigyti sertifikuotas „Omnitel“ SIM korteles, kviečiami atvykti į artimiausią Šiaulių banko padalinį. Su savimi prašome turėti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Žinoma, nepamirškite ir telefono.

Šiuo metu tokia paslauga banko skyriuose teikiama dviejų Lietuvoje veikiančių mobiliojo ryšio operatorių – „Tele 2“ ir „Omnitel“ – klientams, sudariusiems su paslaugos teikėju abonentinę sutartį.