Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir Šiaulių banko atstovai sutaria – verslui reikia dėmesio ir paramos

2013-07-10

Vasarai įpusėjus ir prasidėjus atostogų metui, verslas šiek tiek aprimsta – šis atokvėpis palankus naujų idėjų brandinimui, galimų naujų projektų aptarimui. Tad Šiaulių banko atstovai: Vilniaus regiono vadovas – Vilnius filialo direktorius Rimvydas Mockus, Vilniaus regiono verslo klientų direktorius Kęstutis Grinius ir projektų vadovas Viktoras Budraitis susitiko su Lietuvos pramonininkų  konfederacijos atstovais ir Prezidiumo nariais: generaliniu direktoriumi Gediminu Rainiu, generalinio direktoriaus pavaduotoju Vytautu Kudziu, verslo konsultantais Rasa Vogelius bei Sauliumi Žilinsku. 

Susitikimo metu buvo aptartos inovacijų pritraukimo galimybės, Europos Sąjungos struktūrinių fondų 2014-2020 metais naudojimo kryptys, naujos verslo finansavimo galimybės, alternatyvūs verslo finansavimo šaltiniai, taip pat kalbėta apie sprendimus, didinančius finansavimo pritraukimo potencialą, bei renovacijos projektų finansavimo galimybes – kaip žinia, pagrindinis JESSICA programos projektus finansuojantis bankas yra Šiaulių bankas. 

Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas – pramonininkams pristatė banko finansinius produktus ir galimybes klientams pasinaudoti valstybės parama verslo finansavimui. 

Diskusijoje pramonininkų konfederacijos atstovai išdėstė verslo poreikius kreditavimui ir lūkesčius dėl finansų inžinerijos ir susijusių priemonių diegimo. Abi šalys sutarė pramoninkų konfederacijos tinklalapyje patalpinti informaciją apie Šiaulių banko pasiūlymus kreditavimui ir kitus banko produktus, taip pat kartu aptarti pasiūlymus Vyriausybei bei Ūkio ministerijai dėl efektyvesnės paramos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonėms.