Lietuvos bankas kviečia į seminarus apie finansų valdymą

2014-11-10

Jau trečią rudenį iš eilės Lietuvos bankas gyventojams organizuoja asmeninių finansų valdymo seminarą, kuriame finansų ekspertai dalysis žiniomis, kaip sėkmingai valdyti asmeninius finansus: kokias finansines priemones rinktis skirtingais gyvenimo etapais, kaip tinkamai pasirūpinti savo ir šeimos finansine apsauga ir efektyviai siekti išsikeltų finansinių tikslų.

Seminaruose apsilankę gyventojai įgis žinių apie taupymo įpročius – kaip taupant išlaikyti šaltą protą, kokie svarbiausi gyvenimo etapo iššūkiai ir kaip, kada jiems pasiruošti. Draudimo srities ekspertai išryškins draudimo naudas.

Seminare kartu su kitais finansų valdymo ir draudimo ekspertai savo patirtimi dalinsis ir Liudmila Damulienė, banko dukterinės bendrovės – gyvybės draudimo UAB „Bonum publicum“ – draudimo direktorė ir valdybos narė. Koučingo specialistas atsakys į klausimą, ar tik turtingi žmonės gali mėgautis finansine laisve ir saugia ateitimi.

Artimiausiu metu seminarai vyks:
Vilniuje – lapkričio 14 d.
Klaipėdoje – lapkričio 21 d. 

Seminaro trukmė: nuo 13 val. iki 18.val.

Seminarų programa ir tvarka, kaip į juos registruotis, skelbiama Lietuvos banko finansinio švietimo interneto svetainėje www.pinigubite.lt.

Seminaras NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija.