Kviečiame dalyvauti žemės ūkio parodoje „Agrovizija 2017“

2017-06-08

             

Š. m. birželio 28-30 d. vyks tradicinė žemės ūkio ir technologijų paroda „Agrovizija 2017“ – vienas didžiausių ir solidžiausių vasaros renginių žemdirbiams. Paroda vyks Akademijoje, Dotnuvos seniūnijoje, Kėdainių rajone.

Parodoje po atviru dangumi realiomis lauko sąlygomis bus auginamos įvairių žemės ūkio augalų veislės, demonstruojama žemės ūkio technika, pristatomi naujausi Lietuvos ir užsienio mokslininkų pasiekimai, žemės ūkio aktualijos. Be to, renginyje vyks seminarai, kurių metu specialistai dalinsis žiniomis apie mokslo laimėjimus ir konsultuos ūkininkus.

„Agrovizijos“ rėmėjas Šiaulių bankas parodoje „Agrovizija“ pristatys žemės ūkio verslo finansavimo sprendimus ir galimybes.  „Pažangūs žemės ūkio technologiniai sprendimai ir inovacijos leidžia užtikrinti geresnį derlių, padidinti ūkio efektyvumą. Kviečiame žemdirbius apsilankyti parodoje ir užsukti į Šiaulių banko stendą, kuriame verslo finansavimo specialistai patars, kaip finansuoti ūkio plėtrą, pažangios žemės ūkio technikos įsigijimą“, - sako Šiaulių banko Verslo plėtros tarnybos vadovo pavaduotojas, Finansavimo paslaugų vystymo departamento direktorius Mindaugas Rudys.

Planuojama, kad jau vienuoliktą kartą rengiama „Agrovizija“ sulauks apie 10 tūkst. lankytojų ir apie 60 Lietuvos bei užsienio žemės ūkio sektoriaus verslo atstovų.

Parodos „Agrovizija 2017“ organizatoriai: Lietuvos augalų apsaugos asociacija, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialas Žemdirbystės institutas, Lietuvos ūkininkų sąjunga. Parodą remia Šiaulių bankas, LR žemės ūkio ministerija, Žemės ūkio paskolų garantijų fondas.

Daugiau apie „Agroviziją“ – www.agrovizija.lt