Kviečiame atsidaryti sąskaitą Šiaulių banke palankiomis sąlygomis

2011-11-30

Šiaulių bankas kviečia gyventojus atsidaryti sąskaitą ir išsiimti mokėjimo kortelę, į kurią taip pat bus galima persivesti ir gautas kompensacines lėšas už „Snore“ prarastus indėlius.

Tiek privatiems, tiek verslo klientams šiandien aktualu kasdienius finansinius reikalus susitvarkyti operatyviai ir taupiai. Šiaulių bankas supranta, kadžmonėms reikia konkrečių sprendimų konkrečiu laikotarpiu, ir siūlo užeiti įartimiausią banko padalinį bei pasinaudoti patraukliais banko pasiūlymais. 

Atsidarę sąskaitą ar įsigiję Šiaulių banko mokėjimo kortelę, gyventojai gali:

  • nemokamai atsidaryti banko sąskaitą;
  • komunalinius mokesčius ir kitas įmokas per „SB liniją“ sumokėti nemokamai;
  • atlikti mokėjimo nurodymus internetu į kitų klientų sąskaitas Šiaulių banke nemokamai.

Šiais pasiūlymais gali pasinaudoti bet kuris Lietuvos gyventojas. Šiaulių banko darbuotojai visiems klientams profesionaliai padės išspręsti finansinius rūpesčius, patars. 

Dvidešimties metų veikla įrodė, kad Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko bei Lietuvos investuotojų valdomas Šiaulių bankas geba labai gerai prisitaikyti prie rinkos pokyčių. Ši savybė bankui padeda išsaugoti stabilumą finansų rinkose neramiu laikotarpiu ir sėkmingai judėti pirmyn.

Šiaulių bankas turi 52 teritorinius padalinius, veikiančius 31-ame šalies mieste, ir bankines paslaugas klientams teikia visoje Lietuvoje.