Kuriantys verslą Šiaulių banke internetu gali atsidaryti kaupiamąją sąskaitą

2015-05-06

Spartėjantis paslaugų prieinamumas elektroninėje erdvėje suteikia vis daugiau patogumo – sutaupomas ir laikas, ir pinigai. Nusprendę įsteigti įmonę pigesniu, greitesniu ir paprastesniu elektroniniu būdu, gali internetu atsidaryti kaupiamąją sąskaitą ir suformuoti įstatinį kapitalą Šiaulių banke.

„Daugelis paslaugų dabar tiesiog ranka pasiekiamos tiems, kurie turi kompiuterius ir internetą. Šiaulių bankas pradėjo bendradarbiauti su Registrų centru, suteikdamas galimybę besikuriančioms įmonėms banke atsidaryti kaupiamąją sąskaitą ir suformuoti įstatinį kapitalą internetu. Klientams palengvinome ir supaprastinome savos įmonės steigimo procesą“, - sako Daiva Kiburienė, Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė.

Naujos įmonės registracijos procesas vyksta VĮ Registrų centro savitarnos svetainėje. Įmonės steigėjas elektroniniu būdu turi pateikti „Prašymą atidaryti kaupiamąją banko sąskaitą“. Banko darbuotojas, gavęs steigiamos įmonės duomenis, parengia kaupiamosios sąskaitos sutartį ir pateikia įmonės steigėjui, kuriam ją tereikia pasirašyti elektroniniu parašu.

Tokiu būdu steigiantys įmonę turėtų atkreipti dėmesį, kad atidarius kaupiamąją sąskaitą ir elektroniniu parašu pasirašius kaupiamosios sąskaitos sutartį per 15 kalendorinių dienų, įmonės steigėjas privalo pervesti įstatinį kapitalą, nes kitu atveju sąskaita bus automatiškai uždaryta ir šį procesą teks pradėti iš naujo. Sėkmingai suformavus reikalingą įstatinį kapitalą, galima toliau tęsti įmonės registravimą Juridinių asmenų registre. Užbaigus likusias įmonės steigimo procedūras, klientai turi atvykti į bet kurį banko skyrių dėl kaupiamosios sąskaitos pakeitimo į atsiskaitomąją.

Naujai įsteigtoms įmonėms Šiaulių bankas taip pat siūlo pasinaudoti tik joms skirtu paslaugų paketu „Įgauk pagreitį su Šiaulių banku“ – pasirinkusiems šį paketą visus metus nemokamai suteikiamos šios banko paslaugos: pirmosios atidarytos banko sąskaitos eurais administravimas, pasirinktų mokėjimo kortelių išdavimas ir mėnesinis aptarnavimas, neribotas mokėjimo nurodymų eurais skaičius banko viduje ir į kitus Lietuvoje registruotus bankus internetu atlikimas, neribotas skaičius į kliento sąskaitą pervestų lėšų iš kitų Lietuvoje registruotų bankų eurais įskaitymas. Šios pasiūlymo sąlygos galioja toms įmonėms, nuo kurių įregistravimo dienos yra praėję ne daugiau kaip 12 mėnesių ir Šiaulių banke pasirašė susitarimą.