Kuriantys verslą gali internetu atsidaryti kaupiamąją sąskaitą Šiaulių banke

2015-04-02

Spartėjantis paslaugų prieinamumas elektroninėje erdvėje suteikia vis daugiau patogumo –sutaupomas ir laikas, ir pinigai. Nuo šiol nusprendusiems įsteigti įmonę (naują juridinį asmenį) elektroniniu būdu, Šiaulių bankas suteikia galimybę atsidaryti internetu kaupiamąją sąskaitą ir suformuoti įstatinį kapitalą.

Įmonė registruojama VĮ „Registrų centro“ savitarnos svetainėje, adresu www.registrucentras.lt/savitarna/. Įmonės steigėjas elektroniniu būdu pateikia „Prašymą atidaryti kaupiamąją banko sąskaitą“. Banko darbuotojas, gavęs steigiamos įmonės duomenis, ne ilgiau kaip per 2 darbo dienas parengs kaupiamosios sąskaitos sutartį, pasirašys ją elektroniniu parašu ir pateiks steigėjui, kuriam beliks tik pasirašyti sutartį elektroniniu parašu.

Atkreipiame dėmesį, kad atidarius kaupiamąją sąskaitą ir elektroniniu parašu pasirašius kaupiamosios sąskaitos sutartį, įmonės steigėjas privalo per 15 kalendorinių dienų pervesti įstatinį kapitalą, nes priešingu atveju sąskaita bus uždaryta. Suformavus reikalingą įstatinį kapitalą, bus galima toliau tęsti įmonės registravimą Juridinių asmenų registre.

Užbaigus likusias įmonės steigimo procedūras, klientai laukiami atvykstant į jiems artimiausią banko skyrių dėl kaupiamosios sąskaitos pakeitimo į atsiskaitomąją.

Kilus klausimams, visuomet prašome susisiekti su mumis ir pasikonsultuoti – laukiame Jūsų apsilankant banko skyriuose arba paskambinkite tel. 1813.