Kraujo dovanojimas – jau tradicija Šiaulių banke

2009-08-04

Š. m. rugpjūčio 4 d. dalis Šiaulių banko darbuotojų tapo neatlygintinais kraujo donorais. Nuo 2006 m. organizuojamos kraujo donorystės akcijos banke jau - tradicija.

Penktą kartą Šiaulių banke vykusi savanoriška akcija, kaip ir kas kartą, sulaukė ne tik banko, jo dukterinės bendrovės - „Šiaulių banko lizingo“ - darbuotojų, bet ir jų artimųjų, draugų dėmesio. Vasara - toks metas, kai kraujo trūkumas ligoninėse bei kitose gydymo įstaigose didžiulis. Nors šiuo metu daugelis atostogauja, yra išvykę, ištikimieji donorai noriai dovanojo kraujo. Deja, dalis pasiryžusiųjų įgyvendinti kilnų norą, t.y. aukoti kraujo negalėjo - kai kuriems savanoriams dėl įvairių sveikatos negalavimų „Kraujo donorystės centro“ medikai neleido duoti kraujo.

„Džiaugiamės galėdami dovanoti savo gerumą, kuris kažkam išgelbėja gyvybę. Neabejingumas, noras padėti, džiaugsmas dovanoti - tai vertybės, kuriomis rodome pavyzdį kitiems“, - sakė UAB „Šiaulių banko lizingas“ darbuotoja Eglė Urbelytė, visuomet dalyvaujanti ir palaikanti kraujo donorystės akcijas.

Dėkojame visiems, savo norais ir darbais prisidėjusiems prie šios akcijos!