Kovo 5 d.12 val. Šiaulių bankas planuoja pradėti teikti paslaugas buvusiems Ūkio banko klientams

2013-03-05

Šiaulių bankas nuo š. m. kovo 5 d., antradienio, planuoja atnaujinti dalies paslaugų teikimą buvusiems Ūkio banko klientams - pirmuosius šešis buvusius Ūkio banko skyrius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Alytuje ir Ukmergėje  Šiaulių bankas ketina atidaryti kovo 5 d. vidurdienį.

Buvusiuose Ūkio banko skyriuose, kuriuose Šiaulių bankas atnaujins klientų aptarnavimą, teikiamų finansinių paslaugų apimtys bus plečiamos palaipsniui, pradžioje kurį laiką bus aptarnaujami tik rezidentai - Lietuvoje gyvenamąją vietą deklaravę privatūs asmenys (banko skyriuose ir internetu) bei Lietuvos Respublikoje registruotos įmonės (tik internetu).

Veiklą atnaujinusiuose Ūkio banko skyriuose tik privatūs klientai galės:

  • atlikti mokėjimus litais ir eurais (be valiutos keitimo operacijų) į kitus Lietuvoje registruotus ir užsienio bankus;
  • litais ir eurais įnešti ar išsigryninti pinigų (be valiutos keitimo operacijų) - grynųjų pinigų išėmimo operacijoms laikinai bus taikomi dienos limitai iki 20 tūkst. litų;
  • naudotis indėlių aptarnavimo paslauga.

Paslaugos internetu per „Eta banką“

Jau nuo kovo 5 d. buvusiems Ūkio banko klientams bus sudarytos sąlygos naudotis ir internetinės bankininkystės paslaugomis. Per „Eta banką“ privatūs ir verslo klientai galės naudotis šiomis paslaugomis:

  • atlikti mokėjimus litais ir eurais (be valiutos keitimo operacijų) į kitus Lietuvoje registruotus ir užsienio bankus;
  • sumokėti mokesčius už komunalines paslaugas ir įmokas už kitas paslaugas;
  • naudotis savo lėšomis (indėliais, banko sąskaitomis).

Indėliai

Buvusių Ūkio banko klientų drausti terminuotieji indėliai bus administruojami Šiaulių banke - jiems iki indėlio sutarties termino pabaigos galioja tos pačios sąlygos ir palūkanos, kurios buvo nustatytos Ūkio banke. Todėl jeigu nėra svarbių priežasčių, indėlininkams nėra būtina skubėti į paslaugų teikimą atnaujinusius buvusius Ūkio banko skyrius ar imtis kitų veiksmų. Indėliams, kuriems numatytas automatinis pratęsimas, bus taikomos tuo metu Šiaulių banke galiojančios indėlių palūkanų normos.

Kredito įmokos

Šiaulių bankui perduoti buvę Ūkio banko klientai, turintys kreditinių įsipareigojimų, nuo kovo 5 d. galės savo sąskaitas ir kreditinius likučius  jose matyti elektroninės bankininkystės sistemoje „Eta bankas“ - klientai ir toliau turi vykdyti savo įsipareigojimus ir pagal nustatytus grafikus atlikti mokėjimus į savo kredito sąskaitas, kaip jas mokėjo iki moratoriumo paskelbimo Ūkio bankui.

Individualūs seifai

Privatūs bei verslo klientai, naudojęsi individualių seifų paslauga, ir toliau galės ja naudotis tuose buvusio Ūkio banko skyriuose, kuriuos atidarys Šiaulių bankas. Klientai, kurie nuomojosi individualius seifus neatidaromuose Ūkio banko skyriuose, nutraukti individualių seifų nuomos sutarčių ir atsiimti seife saugomo turto laikinai negali. Apie šių individualių seifų aptarnavimą informuosime atskirai.

Antradienį atidaromi skyriai

Kaip jau buvo skelbta, Šiaulių bankas per keletą etapų atidarys 25 buvusius Ūkio banko skyrius. Nuo kovo 5 d. klientai bus pradėti aptarnauti šešiuose Ūkio bankui anksčiau priklausiusiuose padaliniuose: 

Miestas

Buvęs Ūkio banko skyrius

Adresas

Alytus

Alytaus filialas

Jotvingių g.7 A

Kaunas

Kauno filialas

Laisvės al. 80 / Maironio g. 26

Kalniečių KAS

Savanorių pr. 375

Klaipėda

Naujakiemio KAS

Taikos pr. 101

Ukmergė

Ukmergės filialas

Kęstučio a. 7

Vilnius

Vilniaus filialas

Vilniaus g. 28 / Benediktinių g. 2

bei devyniuose Šiaulių banko skyriuose, kuriuose veiks Ūkio banko informacinė sistema ir bus įrengtos specialios darbo vietos buvusiems Ūkio banko klientams aptarnauti:

Miestas

Šiaulių banko skyrius

Adresas

Druskininkai

Druskininkų filialas

M. K. Čiurlionio g. 111

Plungė

Plungės KAS

Telšių g. 1-2 A

Rokiškis

Rokiškio KAS

Vytauto g. 1

Šiauliai

Šiaulių filialas

Vilniaus g. 193

Centro KAS

Vilniaus g. 167

Šilutė

Šilutės filialas

Lietuvininkų g. 17

Tauragė

Tauragės KAS

Vytauto g. 76

Utena

Utenos filiale

Utenio a. 22

Visaginas

Visagino KAS

Parko g. 7

Tačiau jau ir šiuo metu buvę Ūkio banko klientai gali kreiptis į visus Šiaulių banko skyrius ir sudaryti naujas paslaugų teikimo sutartis su Šiaulių banku, kad be apribojimų galėtų naudotis visomis bankinėmis paslaugomis. Privatūs klientai prašymus dėl lėšų iš buvusių jų sąskaitų Ūkio banke perkėlimo į Šiaulių banką, naujų sąskaitų atidarymo Šiaulių banke  bei „SB linijos“ sutarties sudarymo gali pateikti visuose Šiaulių banko skyriuose.

Išskirtiniai pasiūlymai

Primename, kad šiuo metu buvę Ūkio banko klientai Šiaulių banke gali pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais - senjorams, kurie anksčiau pensijas gaudavo į sąskaitas Ūkio banke, iki š. m. balandžio 1 d. Šiaulių bankas be palūkanų suteikia iki 300 litų dydžio „pensijos avanso“ limitą, o visiems klientams, kurie naudojosi Ūkio banko mokėjimo kortelėmis, Šiaulių banke iki š. m. kovo 12 d. nemokamai išduodamos „Visa Electron“ ir „Maestro“ mokėjimo kortelės.

Informacija

Visa buvusiems Ūkio banko klientams aktuali informacija skelbiama tinklapiuose: www.sb.lt,www.ub.ltwww.lb.lt bei klientų aptarnavimo telefonais: Šiaulių banko klientų bendrąja informavimo linija tel. 1813 bei specialia nemokama telefono linija tel. 8 800 10007 (skambinantiems iš Lietuvos) ir tel. +370 37 395 532 (skambinantiems iš užsienio).