Konkurse „Metų automobilis 2018“ – Šiaulių banko nominacija „Automobilis startuolis“

2017-11-08

Prasidedančiuose „Metų automobilis 2018“ rinkimuose jau tradiciškai savo nominaciją įsteigė ir konkurso partneris Šiaulių bankas. Šįkart bankas siūlys rinkti dinamiškiausią automobilį nominacijoje „Automobilis startuolis“.

„Suprantame, kad automobilio įsigijimas – ypač atsakingas sprendimas. Reikia apsvarstyti tiek praktinius, tiek emocinius aspektus, kad automobilis būtų ne tik patikimas ir ekologiškas, bet ir teiktų džiaugsmo. Todėl Šiaulių bankas 2018 m. automobilio rinkimuose įsteigė nominaciją, kuri ypatingai susijusi su emocija - tai greitis. Priimdami lanksčius bei greitus sprendimus, siekiame, kad klientą puiki emocija lydėtų ne tik vairuojant dinamišką automobilį, bet ir greitai pasirašant lizingo sutartį“, - sako Šiaulių banko Lizingo departamento direktorius Mindaugas Vasiliauskas.

Šiaulių banko duomenimis, šiais metais tarp banko klientų daugėjo įsigyjančių naujus automobilius. Per devynis šių metų mėnesius Šiaulių bankas pasirašė 58 proc. daugiau lizingo sutarčių naujiems automobiliams įsigyti nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Metų automobilio konkurso nominacijomis siekiama palengvinti svarstančiųjų apie naują automobilio pasirinkimą.

Į vienuolika skirtingų nominacijų šiemet pretenduoja 34 automobiliai. „Automobilis startuolis“ bus išrinktas matuojant, kuriam greičiausiai pavyks įsibėgėti iki 100 km/h greičio.

Kandidatų į „Lietuvos metų automobilį 2018“ septintukas bus paskelbtas lapkričio 27 d. Visų nominacijų nugalėtojai paaiškės gruodžio 2-ą dieną.

Lietuvos žurnalistų autoklubas „Metų automobilio“ konkursą rengia jau 21 kartą. Daugiau informacijos apie konkursą rasite pressauto.lt