Komunaliniai mokesčiai ir kitos įmokos internetu – Šiaulių banke nemokami

2011-04-01
Nuo balandžio mėnesio Šiaulių banke už komunalinius mokesčius ir kitas įmokas per banko paslaugų internetu sistemą „SB linija“ galima atsiskaityti nemokamai.
Gyventojai, Šiaulių banke pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį ir mokėjimus atlikdami iš banko sąskaitos ar iš banko mokėjimo kortelės sąskaitos, už įvairius mokesčius gali atsiskaityti, papildomai nemokėdami nė cento.

„Įvairių mokesčių mokėjimas, tapęs kasmėnesiniu ritualu, nuo šiol gali būti ir vienas iš taupymo būdų. Klientams, kurie naudojasi elektroninės bankininkystės paslaugomis, Šiaulių bankas suteikia galimybę už komunalines paslaugas - vandenį, elektrą, dujas, šildymą ir kitas - atsiskaityti be jokio paslaugos mokesčio. Apmokėti kitas įmokas, t.y. sąskaitas už gyvybės draudimą, lizingą, internetą ar telekomunikacijų paslaugas per „SB liniją“ taip pat galima nemokamai“, - sako Šiaulių banko mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas Arūnas Užupis.

Per „SB liniją“ komunalinių ir kitų paslaugų apmokėjimas visus 2011 metus nieko nekainuos nei naujiems, nei jau esamiems Šiaulių banko klientams.

Šiaulių banko internetine bankininkyste besinaudojančių klientų skaičius 2010 m. perkopė 46 tūkstančius, t.y. per praėjusius metus šių klientų padaugėjo 18,4 proc. Per Šiaulių banko paslaugų internetu sistemą „SB linija“ buvo pateikta daugiau kaip 89 proc. visų klientų mokėjimo nurodymų į kitus Lietuvoje registruotus bankus.
 
Jeigu dar nesinaudojate Šiaulių banko paslaugomis internetu, kviečiame atvykti į artimiausią Šiaulių banko skyrių.