Klaipėdoje atidarytas Šiaulių banko Akropolio skyrius

2011-07-05

Šiaulių bankas atnaujina savo skyrių Klaipėdoje, kuriame klientų laukia su šventiniu pasiūlymu - palankiomis sąlygomis pasidėti indėlius.

Bankas, gerindamas aptarnavimą ir siekdamas patogumo savo klientams, Taikos klientų aptarnavimo skyrių Klaipėdoje perkėlė į uostamiestyje veikiantį prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“. Akropolio klientų aptarnavimo skyriumi pavadintas banko padalinys savo veiklą naujose patalpose pradėjo nuo šios savaitės.

Naujasis Šiaulių banko skyrius klientus pasitinka pasipuošęs ir džiugina maloniomis staigmenomis. Skyriaus atidarymo proga klientams už terminuotuosius indėlius taikomos 0,2 proc. didesnės palūkanos, jeigu indėlis padedamas pusmečiui ar ilgesniam laikotarpiui. Ši šventinė akcija organizuojama tik šiame skyriuje ir tęsis beveik du mėnesius - iki vasaros pabaigos.

„Naują banko skyrių atidarėme uostamiesčio gyventojų ir miesto svečių gausiai lankomame prekybos centre - taip siekiame, kad Šiaulių banko skyriai būtų kuo lengviau pasiekiami. Profesionaliu aptarnavimu ir maloniu bendravimu norime sukurti tokią aplinką, kurioje klientai galėtų greitai ir patogiai naudotis banko paslaugomis, ir kuri tuo pačiu klientus skatintų pasirinkti Šiaulių banką kaip finansinę instituciją visiems kasdieniams savo finansiniams reikalams tvarkyti“, - sako Šiaulių banko Klaipėdos regiono vadovas Gražvydas Šimkus.  

Šiame strategiškai patogioje vietoje atidarytame banko skyriuje įrengta jauki aptarnavimo salė, specialiai klientams skirta internetinė prieiga banko operacijoms per „SB liniją“ atlikti - Šiaulių bankas primena, kad iki metų pabaigos už komunalinius mokesčius ir kitas įmokas internetu klientai gali atsiskaityti nemokamai.

Naujame Akropolio klientų aptarnavimo skyriuje dirba penki Šiaulių banko specialistai. Čia visas banko paslaugas gali gauti ir privatūs, ir verslo klientai. Klientai aptarnaujami kiekvieną dieną nuo 10 iki 21 valandos. Akropolio skyrius, įsikūręs adresu Taikos pr. 61, Klaipėdoje, dirba be išeiginių dienų.

Klaipėdoje veikia šeši Šiaulių banko skyriai. Iš viso Šiaulių banko tinklą sudaro 52 teritoriniai padaliniai, klientus aptarnaujantys 31 Lietuvos mieste ir miestelyje.