Klaipėdiečius pasitinka jau penktasis Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrius

2008-02-12

Šiandien startavo dar vienas naujas Šiaulių banko padalinys - Taikos klientų aptarnavimo skyrius Klaipėdoje. Moderniai įrengtas skyrius įsikūrė pačiame miesto centre, Taikos prospekto ir Sausio 15-osios gatvių sankirtoje.

„Šiaulių bankas Klaipėdoje - ne naujokas. Jis turi subūręs solidų klientų ratą. Tai jau penktasis banko skyrius uostamiestyje. Vis didėjantys klientų poreikiai ir lūkesčiai liudija, kad Klaipėda turi dideles augimo perspektyvas, čia suformuota palanki dirva visokeriopai plėtrai  bankinėms paslaugoms taip pat“, - sako Šiaulių banko Klaipėdos filialo direktorė Sigita Kolakauskienė.

Į naująjį skyrių užsukusius klaipėdiečius bei miesto svečius maloniai turėtų nuteikti ne tik šiuolaikiškai įrengtos patalpos, bet ir paslaugus personalas bei aukštas aptarnavimo lygis. Kaip ir kituose Šiaulių banko skyriuose privatūs asmenys ir verslo klientai čia gali naudotis visomis banko paslaugomis, pradedant mokesčių mokėjimais, baigiant investicinių vienetų įsigijimu, bankinėmis konsultacijomis. Klientų patogumui Taikos klientų aptarnavimo skyriuje įrengtas ir Šiaulių banko bankomatas. Šiame padalinyje dirba trys klientų aptarnavimo vadybininkai.

„Platus, visą Lietuvą apimantis tinklas - vienas iš didžiausių Šiaulių banko privalumų. Beje, pačiame Klaipėdos centre įsikūręs skyrius patogus ir vyresnio amžiaus klaipėdiečiams, nes visai šalia yra visuomeninio transporto stotelė“, - teigia filialo direktorė.

Naujasis Šiaulių banko skyrius Klaipėdoje klientus aptarnauja patogiu dirbantiesiems laiku darbo dienomis nuo 8 val. iki 18 val.. Adresas - Taikos pr. 17/Sausio 15-osios g. 8.

Šiaulių bankas, šiuos metus pradėjęs gana aktyvia padalinių plėtra, ir toliau ketina vis sparčiau kurtis arčiau klientų. Artimiausiu metu planuojama atidaryti naujus skyrius Rokiškyje bei Kupiškyje.