Keisis banko paslaugų įkainiai

2014-04-30

Gerbiamieji klientai,

informuojame Jus, kad Šiaulių bankas keičia kai kurių banko paslaugų (mokėjimo nurodymo pateikimas į kitus Lietuvoje registruotus bankus, grynųjų pinigų įnešimas į kito kliento banko sąskaitą Šiaulių banke, mokestis už grynosios užsienio valiutos pirkimo ar pardavimo banknotais operaciją, Šiaulių banko skyriuose grynųjų pinigų išmokėjimas (išėmimas) iš debeto mokėjimo kortelių) formuluotes bei įkainius. Dalis įkainių įsigalioja nuo š. m. gegužės 5 d., kiti – liepos 1 d.

Šiaulių bankas klientams siūlo visą spektrą paslaugų itin palankiomis sąlygomis. Turintys banko sąskaitą Šiaulių banke gali nemokamai į ją įsinešti grynuosius pinigus ir pasinaudoti palankesniais paslaugų įkainiais, nei klientai, neturintys sąskaitos Šiaulių banke – skyriuje lėšų pervedimas į kito kliento sąskaitą kainuos tik 2 Lt, o skyriuje susimokėti komunalinius mokesčius ar kitas įmokas galima vos už 0,70 Lt komisinį mokestį.  

Klientai, turintys prieigą prie interneto, savo finansinius reikalus gali susitvarkyti dar pigiau ir greičiau – naudojantis internetinės bankininkystės sistema „SB linija“ už komunalinius mokesčius susimokės nemokamai, tarp savų sąskaitų banke pinigus perves taip pat nemokamai, lėšų pervedimas kitam klientui banke jiems kainuos tik 0,80 Lt (pvz., galima apmokėti VMI, Sodros įmokas, atsiskaityti už įvairias paslaugas, prekes ir t.t.).

Banke klientams taip pat palankūs grynųjų pinigų iš banko sąskaitos išmokėjimo įkainiai, o pasidėjusiems terminuotąjį indėlį 31 dienos ar ilgesniam terminui ir nenutraukus indėlio anksčiau laiko, lėšos privatiems klientams bus išmokėtos netaikant jokio komisinio mokesčio.

Su atnaujintomis paslaugų formuluotėmis, įkainiais ir konkrečiomis jų pasikeitimo datomis galima susipažinti čia.