Keičiasi terminuotųjų indėlių palūkanos litais ir eurais

2012-01-19

Nuo š. m. sausio 19 d.  Šiaulių bankas didina ilgesnių kaip 6 mėnesių trukmės terminuotųjų indėlių litais bei eurais metines palūkanų normas - priklausomai nuo valiutos ir indėlio termino, jos  pakilo 0,1-0,3 procentinio punkto. Taip pat informuojame, kad Šiaulių banke iki š.m. sausio 31 d. vyksta akcija, kurios metu indėlininkai palūkanas už terminuotuosius indėlius gali gauti iš karto.

Nuo šiol už pusės metų trukmės terminuotuosius indėlius litais Šiaulių bankas moka 2,5 proc. metinių palūkanų, už  9 mėn. palūkanos siekia 2,8 proc.,  už metų - 3,0 proc. Indėlininkams, lėšas pasidėjusiems  4-5 metų laikotarpiui, bankas moka 3,7 proc. metinių palūkanų.

Didesnės palūkanos bus mokamos ir indėlininkams, savo santaupas kaupiantiems eurais. Už šešių, mėnesių ir vienerių metų trukmės terminuotuosius indėlius  atitinkamai  mokamos 2,3 proc. ir 2,8 proc. metinės palūkanos.

Nuo šių metų sausio Šiaulių banke terminuotuosius indėlius galima pasidėti ir Didžiosios Britanijos svarais sterlingų, Norvegijos kronomis bei Šveicarijos frankais. Už vieneriems metams padėtus indėlius svarais sterlingų mokama 1,8 proc., Norvegijos kronomis - 2,45 proc., Šveicarijos frankais - 1,3 proc. metinių palūkanų.

Tikslias indėlių palūkanas galima pasiskaičiuoti Šiaulių banko tinklalapyje esančioje indėlių palūkanų skaičiuoklėje, įrašius indėlio sumą, terminą bei pasirinkus valiutą.

Primename, kad nusprendusiems pasidėti terminuotąjį indėlį per Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistemą „SB linija“ ilgesniam kaip pusės metų laikotarpiui,  bankas moka 0,15 proc. didesnes palūkanas nei banko klientų aptarnavimo skyriuose, o už trumpesnio nei pusmetis termino indėlius internetu - 0,1 proc. didesnes palūkanas.

Visi indėliai, laikomi Šiaulių banke, yra apdrausti valstybinėje įmonėje „Indėlių  ir investicijų draudimas”.