Keičiasi terminuotų indėlių palūkanos

2012-03-14

Nuo š. m. kovo 16 d. Šiaulių bankas keičia terminuotų indėlių palūkanų normas - priklausomai nuo indėlio rūšies, valiutos ir termino, indėlių palūkanos mažėja nuo 0,05 iki 0,3 procentinio punkto.

Pasirinkusiems populiariausią taupymo būdą - terminuotuosius indėlius - ir pasidėjusiems savo lėšas litais už pusės metų trukmės indėlius bus mokama 2,3 proc. metinių palūkanų, už indėlius, padėtus vieneriems metams - 3,1 proc. palūkanų. Už metų trukmės terminuotuosius indėlius eurais ir JAV doleriais palūkanos atitinkamai sieks 2,9 proc. ir 2 proc.

Indėlių Didžiosios Britanijos svarais sterlingų, Norvegijos kronomis ar Šveicarijos frankais palūkanos lieka nepakitusios. Už vienerių metų indėlius Didžiosios Britanijos svarais sterlingų bus mokama 1,8 proc., už indėlius Norvegijos kronomis - 2,45 proc., o už indėlius Šveicarijos frankais - 1,3 proc. metinių palūkanų.

Tikslias indėlių palūkanas galima pasiskaičiuoti banko tinklalapyje esančioje indėlių palūkanų skaičiuoklėje, įrašius indėlio sumą, terminą bei pasirinkus valiutą.

Nusprendusiems pasidėti terminuotąjį indėlį per Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistemą „SB linija“ ilgesniam kaip pusės metų laikotarpiui ir pasirinkus palūkanų mokėjimą termino pabaigoje, bankas moka 0,15 proc. didesnes palūkanas, o už trumpesnio nei pusmetis termino indėlius internetu - 0,1 proc. didesnes palūkanas.

Visi Šiaulių banke laikomi klientų indėliai pagal Lietuvos Respublikos Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.

Primename, kad iki š. m. birželio 24 d. Šiaulių banke vyksta terminuotųjų indėlių akcija „Laimėkite Auksinių skrynią“, kurios prizinis fondas gali siekti net 50 tūkst. litų. Pagrindiniam akcijos laimėtojui atiteks didysis prizas - 10 tūkst. litų, taip pat bus išdalinta iki dviejų šimtų papildomų prizų.