Keičiasi kredito kortelių „MasterCard Gold“ ir „Visa Gold“ draudimo sąlygos – jos tampa dar geresnės

2015-08-31

Šiaulių bankas ir draudimo bendrovės „ERGO Insurance SE“ Lietuvos filialas sudarė kelionių ir pinigų draudimo sutartis. Pagal jas nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. keičiasi Šiaulių banko išduodamų kredito kortelių „MasterCard Gold“ ir „Visa Gold“ draudimo sąlygos – jos tampa geresnės, atsiranda kelios naujos draudimo rūšys.

Malonios naujovės yra susijusios su medicininių išlaidų draudimu: juo apdraudžiamas ne tik kortelės turėtojas, bet ir kartu keliaujantis sutuoktinis ar partneris, vaikai, įvaikiai, globotiniai iki 19 m. (iki 24 m. – jei jie dieninių studijų studentai). Svarbu  tai, kad šeimos narių skaičius neribojamas. Medicininių išlaidų draudimas galioja keliaujant visame pasaulyje, išskyrus Baltarusiją, Lietuvą ir nuolatinės gyvenamosios vietos valstybę (jei kortelės turėtojas gyvena ne Lietuvoje). Tuo tarpu draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kortelės turėtojui galioja visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą (išskyrus traumų atvejus).

„Gold“ kortelių draudimo pokyčiai turėtų ypač pradžiuginti slidinėjimo ar nardymo mėgėjus. Anksčiau prieš kelionę jiems tekdavo papildomai apsidrausti. Šiaulių banke nuo šių metų rugsėjo pradžios medicininis bei nelaimingų atsitikimų draudimas galios leidžiant laisvalaikį ir šiais būdais. Esama nedidelių išlygų, bet draudimo sąlygos neturėtų nuvilti. Be to, atsiranda nauja draudimo rūšis – iš bankomato pasiimtų pinigų draudimas. Daugiau naudos kortelės turėtojams ir išimtinės draudimo sąlygos – to siekiame šiais pokyčiais“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.

Naujos draudimo sąlygos taikomos esamiems Šiaulių banko MasterCard Gold“ bei „Visa Gold“ kortelių turėtojams, taip pat naujai įsigyjantiems „MasterCard Gold“ korteles. Atkreiptinas dėmesys, kad jeigu kortelės turėtojui draudžiamasis įvykis nutinka iki š. m. rugpjūčio 31 d. (imtinai), reikia kreiptis į UAB DK „PZU Lietuva“. Po šios datos nutikusio draudžiamojo įvykio atveju – į „ERGO Insurance SE“ Lietuvos filialą ar „Euro-Center Prague“ (dėl medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimo).

Išsamiai su naujomis draudimo sąlygomis galite susipažinti www.sb.lt. Tel. pasiteirauti 1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio).