Keičiasi draudimo sutarties sąlygos Gold kortelių savininkams

2007-11-09

Pasikeitė kelionės užsienyje draudimo sąlygos Gold kortelių savininkams. Nuo šiol visos kelionės draudimo paslaugos ir privilegijos teikiamos kiekvienam Šiaulių banko „Visa Gold“ ir „MasterCard Gold“ kortelių savininkui. Nebereikia už kelionės bilietus mokėti naudojantis šiomis kreditinėmis kortelėmis arba papildomai draustis draudimo kompanijoje. Pakanka turėti Šiaulių banko „Visa Gold“ arba „MasterCard Gold“ mokėjimo kortelę.

Medicininių, teisinių išlaidų, bagažo praradimo ir vėlavimo, pinigų praradimo, kelionės atidėjimo, dokumentų pakeitimo bei transporto priemonės užgrobimo draudimai galioja visose pasaulio šalyse, išskyrus Lietuvą.

Aukščiau išvardintų draudimų sąrašą papildė ir „Nelaimingų atsitikimų evakuacijos ir grąžinimo į tėvynę paslaugų“ draudimas. Taip pat, dabar su Šiaulių banko „Visa Gold“ ir „MasterCard Gold“ kortelių savininkais keliaujantys 16 metų amžiaus ir jaunesni vaikai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų kelionės užsienyje metu.

„Visa Gold“ ir „MasterCard Gold“ mokėjimo kortelės turi ir daugiau privalumų. Pagrindinei mokėjimo kortelės sąskaitai gali būti suteiktas iki 30 000 litų (arba ekvivalentu valiuta) kredito limitas. Šių kortelių galiojimo laikotarpiui suteikiamas atstatomojo kredito limitas, nuolatinio kredito limitas arba beprocenčio kredito limitas. Klientai, turintys Gold kreditines korteles, nuolaidas įvairioms prekėms ir paslaugoms gali gauti visoje Lietuvoje. Tereikia parodyti arba atsiskaityti Šiaulių banko mokėjimo kortele ir klientui bus suteikta nuo 3 iki 10 proc. įvairių įmonių nuolaidų. Nuolaidos galioja ir kitoms „Visa“ arba „MasterCard“ grupių mokėjimo kortelėms.

„Visa Gold“ ir „MasterCard Gold“ mokėjimo korteles galima įsigyti bet kuriame Šiaulių banko padalinyje, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir užpildžius paraišką.