Keičiasi banko paslaugų įkainiai

2015-08-07

Mieli klientai,

pranešame, kad keičiasi tipiniai banko paslaugų įkainiai verslo ir privatiems klientams. Nuolat peržiūrėdamas paslaugų įkainius, Šiaulių bankas siekia subalansuoti teikiamų paslaugų įkainojimą, tobulinti įkainių skaidrumą ir aiškumą.

Nuo š. m. rugpjūčio 10 d. įsigalios nauji debeto ir kredito mokėjimo kortelių įkainiai, o nuo spalio 7 d. įsigalios nauji ir bus keičiami esami banko sąskaitų, pervedimų, grynųjų pinigų operacijų ir čekių, kreditų, įkeičiamo turto vertinimo ir mokėjimo kortelių įkainiai.

Šiaulių bankas taip pat patikslina prekybos valiuta tvarką ir laikus. Nuo šių metų rugpjūčio 10 d. užsienio valiuta bus perkama ir parduodama Šiaulių banko nustatytais ir sutartiniais kursais. Grynosios valiutos pirkimas-pardavimas vyks banko padaliniuose jų darbo laiku. Nuo 7.30 val. iki 16.30 val. prekyba bus vykdoma nustatytais ir sutartiniais kursais, o po 16.30 val. – tik nustatytais kursais.

Išsamiai su pasikeitusiais banko įkainiais galite susipažinti internete prie pateikiamų Tipinių įkainių, taip pat sužinoti,
paskambinę telefonu 1813.