Keičiamos metinės indėlių palūkanų normos

2013-03-14

Nuo š. m. kovo 14 d. Šiaulių bankas keičia terminuotųjų, kaupiamųjų ir vaiko indėlių palūkanų normas.

Pasirinkusiems terminuotuosius indėlius, už 6 mėnesių indėlį litais ar eurais, kai palūkanos mokamos termino pabaigoje, Šiaulių bankas moka 1 proc. metinių palūkanų. Litais ir eurais pasidėjusiems terminuotuosius indėlius vieneriems metams, mokama 1,7 proc. metinių palūkanų.

Taupantiems JAV doleriais, už pusės metų laikotarpį bankas moka 0,6 proc., o Didžiosios Britanijos svarais sterlingų, Norvegijos kronomis bei Šveicarijos frankais - po 0,5 proc. metinių palūkanų.

Pasidėjusiems terminuotuosius indėlius internetu ilgiau kaip pusmečiui ir pasirinkusiems palūkanų mokėjimą termino pabaigoje, bankas moka 0,1 proc. didesnes metines palūkanas.  Pasirinkusiems palūkanų mokėjimą kas mėnesį, tiek banko skyriuose, tiek per „SB linija“ už indėlius palūkanų normos taikomos 0,1 proc. mažesnės.

Terminuotųjų indėlių palūkanas tiksliai galima pasiskaičiuoti banko tinklalapyje esančioje indėlių palūkanų skaičiuoklėje, įrašius indėlio sumą, terminą bei pasirinkus valiutą.

Primename, kad visi Šiaulių banke laikomi klientų indėliai pagal Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.