Kaupiamojo indėlio papildymo suma neribojama

2009-07-27

Nuo šiol Šiaulių banke papildyti kaupiamąjį indėlį labai patogu ir paprasta - įmokėti galima bet kokią pageidaujamą sumą, be to, nereikia sudarinėti naujos indėlio sutarties - užtenka tiesiog pervesti lėšas arba įnešti grynuosius pinigus į indėlio sąskaitą.

Kaupiamojo indėlio terminas - nuo keturių mėnesių iki dviejų metų. Palūkanų norma priklauso nuo indėlio dienų skaičiaus. Už indėlį mokamos palūkanos kas mėnesį pervedamos į tą pačią kaupiamojo indėlio sąskaitą. Kaupiamojo indėlio pranašumas yra tas, kad per ankstesnį mėnesį „užaugusios“ palūkanos pridedamos prie indėlio, ir kitą mėnesį palūkanos jau skaičiuojamos ne tik nuo indėlio sumos, bet ir nuo sukauptų ankstesnio laikotarpio palūkanų.

Kaupiamojo indėlio palūkanos kartu su indėlio lėšomis išmokamos, terminui pasibaigus. Tačiau prireikus indėlininkas gali atvykti į banką ir per kalendorinį ketvirtį be jokių suvaržymų pasiimti ketvirtadalį faktinio indėlio sumos, neprarasdamas sukauptų palūkanų. Pasibaigus indėlio terminui, jeigu indėlininkas pageidauja, kaupiamojo indėlio sutartis gali būti pratęsta automatiškai tam pačiam terminui - atvykti į banką klientui nereikia.

Šiuo metu už metų trukmės kaupiamuosius indėlius litais Šiaulių bankas moka 9,25 proc. palūkanų. Pasidėjus kaupiamąjį indėlį internetu, galima gauti 0,2 proc. didesnes palūkanas negu tuo metu galioja banke.

Kaupiamieji indėliai - tai puikus būdas kaupti pinigus ateičiai - garantuotos palūkanos leidžia padidinti turimas santaupas, nežiūrint į tai, kas vyksta finansų rinkoje.