Kalėdinė kaupiamųjų indėlių akcija

2009-12-01


Artėjant žiemos šventėms, kaip ir kasmet Šiaulių bankas pradeda Kalėdinę indėlių akciją.

Indėlininkams, kurie nuo šių metų gruodžio 1 d. iki ateinančių metų sausio 10 d. pasidės kaupiamąjį indėlį, bus mokamos didesnės, tokios kaip terminuotojo indėlio palūkanos. Palūkanos už indėlį kas mėnesį bus pervedamos į tą pačią kaupiamojo indėlio sąskaitą. Kalėdinės indėlių akcijos sąlygos taikomos ir automatiškai pratęsiamoms kaupiamųjų indėlių sutartims. 

„Šiemet Šiaulių bankas siūlo kalėdinį indėlių taupymo būdą, kuris naudingas tuo, kad už kaupiamąjį indėlį mokamos didesnės palūkanas nei įprastai. Kaupiamojo indėlio termino metu, indėlininkai jį galės papildyti bet kokia norima suma. Papildyti verta ir todėl, kad nuo kiekvienos įneštos papildymo sumos, automatiškai didės ir indėlio palūkanos, nes jos bus skaičiuojamos nuo didesnės, jau papildytos sumos. Dar vienas naudingas pasiūlymas - kaupiamojo indėlio sutartį verta sudaryti vaiko vardu, jam bus smagu stebėti kaip padidėja indėlis nuo įneštų sumų“, - sakė Šiaulių banko Bankinių produktų departamento direktorė Asta Mažulienė.

Indėlininkai pasidėti arba papildyti kaupiamąjį indėlį gali ne tik Šiaulių banko padaliniuose bet ir naudojantis banko paslaugų internetu sistema „SB linija“. Sudarę kaupiamojo indėlio sutartį internetu, indėlininkai gaus 0,2 proc. didesnes palūkanas.
Kalėdine kaupiamųjų indėlių akcija gali pasinaudoti ir privatūs, ir verslo klientai.