Šiaulių bankas klientus kviečia taupyti – dovanoja JUPOJOS nuolaidų kortelę

2014-03-04

Pasitinkant kalendorinį pavasarį, Šiaulių bankas ir statybinių medžiagų prekybos centras JUPOJA kviečia atsinaujinti – klientams, Šiaulių regiono banko skyriuose įsigijusiems naują ar prasitęsusiesiems jau turėtą Šiaulių banko debeto ar kredito mokėjimo kortelę, dovanojama JUPOJOS nuolaidų kortelė.  

Atšilus orams ir prasidėjus aktyviam statybų bei remonto darbų sezonui, klientai su JUPOJOS nuolaidų kortele galės sutaupyti, įsigydami statybinių medžiagų JUPOJOS prekybos centruose – visoms prekėms, nepažymėtoms ženklais „akcija“, „gera kaina“ ir „išpardavimas“ bus taikoma 10 proc. nuolaida. 

JUPOJOS nuolaidų kortelės išduodamos visiems jos pageidaujantiems klientams, kurie apsilankę Šiaulių banko skyriuose arba internetu per „SB liniją“ užpildė prašymą įsigyti arba prasitęsti pagrindinę Šiaulių banko mokėjimo kortelę. JUPOJOS nuolaidų kortelę klientui bankas išduoda nemokamai. JUPOJOS kortelė galioja tokį pat laikotarpį, kaip ir banko mokėjimo kortelė. 

Dėl JUPOJOS nuolaidų kortelės kviečiame teirautis Šiaulių banko skyriuose Šiauliuose, Kelmėje ir Kuršėnuose, o esant poreikiui, ir kituose miestuose veikiančiuose banko padaliniuose. 

Daugiau informacijos apie Šiaulių banko ir JUPOJOS pasiūlymą rasite čia.