Įvertinta Šiaulių banko e-bankininkystės pažanga

2008-11-07

„Metasite Business Solutions" bendrovė, atlikusi nepriklausomą tyrimą ir įvertinusi Baltijos šalių bankų elektroninės bankininkystės vystymąsi, Šiaulių banką pripažino kaip vieną iš didžiausią pažangą padariusių Lietuvos bankų šioje srityje.

Tyrimo ataskaitoje „Baltic E-Banking Report“ nurodoma, kad pagal Lietuvos bankų gebėjimus išnaudoti el. kanalus, pritraukiant naujų ir aptarnaujant esamus klientus, didžiausių pasikeitimų šiemet pasiekė Šiaulių bankas - pagerinęs rezultatus visose kategorijose, jis pakilo per dvi pozicijas iš 9 į 7 vietą.

Nepriklausomą didžiausią ir išsamiausią tokio pobūdžio tyrimą Baltijos šalyse „Metasite Business Solutions" bendrovė atlieka kasmet. Tyrimo metu analizuojamos stipriosios ir silpnosios Baltijos šalių bankų el. kanalų naudojimo pusės, bankai lyginami tarpusavyje, gauti duomenys gretinami su praėjusių metų rezultatais.

Šiemet jau šeštą kartą buvo vertinami 39 Lietuvos, Latvijos ir Estijos bankai pagal daugiau nei pusę tūkstančio kriterijų. Svarbiausias dėmesys buvo skiriamas bankų elektroninės bankininkystės funkcionalumui, aiškumui, patogumui bei reakcijai į klientų užklausas, t.y. ar greitai, ar kokybiškai bankai atsako į internetu pateiktus klientų klausimus.

Teigiamai įvertintos Šiaulių banko elektroninės bankininkystės paslaugos sparčiai populiarėja. Šiuo metu beveik 75 proc. visų Šiaulių banke įvykdomų tarpbankinių pavedimų operacijų atliekama, naudojantis banko paslaugų internetu sistema „SB linija“.